Skip links

Mobil uyumlu web tasarım

Mobil uyumlu web tasarım ile google aramalarında daha üst sıralara çıkma  olasılığı daha fazla durumda. özellikle mobil aramalarda sayfanızın mobil versiyonunu çıkaran google ,sayfanız mobil uyumu değil ise gerilere bırakmaktadır.

TÜM TASARIMLARIMIZ MOBİL UYUMLUDUR

Yaptığımız tüm internet siteleri mobil uyumlu olarak tasarlanmaktadır. WordPress alt yapısını kullandığımız sitelerden en iyi sonucu alabileceğiniz mobil sayfa özellikleri aktif edilmiş mobil uyumlu temalar kullanılmaktadır.

Mobil uyumlu web tasarım örneklerimize menüler bölümünde bulunan DEMO SİTELER  den ulaşabilirsiniz. Web tasarım alanında en güzel örneklerin sunulduğu demolar bölümünü incelemenizi öneriyoruz. Hem çok hızlı açılan sayfalar hem de çok şık tasarlanmış web sayfalarından memnun kalacaksınız.Bursa web site tasarımında özellikle websitelerimizin mobil uyumlu olmasına özen göstermekteyiz.Google aramalarında bu son derece önem arzetmektedir.

web site tasarımlarında ayrıca hosting bedelini de karşılamaktayız.  yıllık hosting ücretiniz site yapım aşamasında ücretsiz sunulmaktadır. bir sonraki yıl ise paket özelliğine göre web site hosting ücreti ile teknik destek ücreti alınmaktadır. Bursa web site tasarım özellikleri içinde en iyi olan paketleri sizlere sunuyoruz.

E- Ticaret sitesi çözümlerimiz ise hem bütçenize çok uygun hem de seo bakıumından çok iyi sonuçlar vermektedir. E-Ti

caret yazılımımız kiralık değil ömür boyu olacak şekilde isminize ve domaininize lisanslanmaktadır.E-ticaret paketlerini incelerken özellikle yazılımın kiralık mı yoksa ömür boyu mu lisanslandığına dikkat ediniz. Web tasarım ajansımız bu konuda özellikle ömür boyu lisanslama şeklinde hizmet sunmaktadır.Web tasarım bursa olarak mobil uyumlu web siteleri gayet ekonomik bütçelerle sahip olma imkanı sunuyoruz.Bunun için lütfen paketlerimizi inceleyiniz.Paket özellikleri ile istediğiniz demo siteleri inceleyerek karar verebilirsiniz.Sitemizin menüler bölümünde bulunan DEMO SİTELER  i inceleyerek en doğru ve en hızlı karar verme ile hem zamandan hem de ekonoik olarak bir kazanç elde edebilirisiniz. Web tasarım alanı için de sizlere Türkiyenin en kaliteli en hızlı sunucularıyla hizmet vermekteyiz. Gerek sunucularımızın hızı gerekse veri güvenliği ön planda tutulmuştur. Web sitesi tasarımında ayrıca sitenizin yönetim panelli olmasına da özen gösteriniz. Yönetim paneli olmayan siteleri kontrol etmek yeni içerikler eklemek hayli güç bir iştir.

Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag