Skip links

Bayimiz Olun

Bayilik & White Label

Sisteme Üye OlMüşteri BulPara Kazanın

Bayilerimize web sitemizdeki paket fiyatları üzerinden web sitelerinden %20 indirim yapıyoruz. Bayimiz ise bunu istediği fiyattan satabilecek

Müşterilerinize Teknik Destek sağlamak açısından tüm web siteleri kendi sunucumuzda kurmaktayız.

Kurulum yapıldıktan sonra talep üzerine müşterinin sunucusuna web sitesini taşıma yükümlülüğümüz yoktur.

Panel bilgileri verildikten sonra Ajans Ay teknik destekle yükümlü değildir.

Ajansay ile yapılacak bayilik anlaşmasından sonra Bayiler ilk yaptıracakları web sitesi için paket fiyatı üzerinden ücretlendirmeyle 2. siparişlerde %10 ve 3. siparişlerde ve sonraki siparişlerde %20 oranında bir indirimle ücretlendirileceklerdir.

Ajans Ay ile sözleşme imzalayıp bayilik hakkını kazanan firmalar ya da kişiler aşağıda belirtilen adımlarda kazanç elde edebilirler. Bayi , Öncelikle kendi pazarlama yöntemleriyle web sitesi ihtiyacı olan firma ya da kişilere ulaşması. ( Bayi talep ederse ücret karşılığı bir Web Sitesi oluşturulabilir. Bu şekilde müşterilerine demo ve referans göstermesi çok etkili olacaktır. ) Bayi , Ajans Ay’a web site ücretin yarısını , ve müşteriye ait olacak web sitesinin içeriklerini Ajans Ay’a gönderir. 

Web sitesinde olacak (İletişim bilgileri, hakkımızda, logo, ürün ya da hizmetlere ait görsel ve açıklamalar) Bayi, müşterinin ihtiyacını öğrendikten sonra , ajansay.com ve idealeticaret.com üzerindeki güncel paket ve demo bilgilerini esas alarak müşterisine DEMO ve PAKET seçimi yaptırır. Bayi İstediği fiyattan web sitesini müşteriye pazarlayabilir. 

Ajans Ay İçerikleri ve ücretin yarısını aldıktan sonra 7 iş gününde web sitesini teslim eder. Geri kalan ücret Ajans Ay’a verilir. Teslim ederken
e-mail bilgileri ve site panel bilgilerini de Bayiye iletir. Web Sitesi Bittikten 7 gün içinde ödeme alınmadığı taktirde web sitesi askıya alınır. 7 gün sonra da tamamen silinir. Hazırlanan web sitesinde Bayi logo ve linki eklenir. Ajans Ay sunucularında barınan web sitelerinin teknik desteği ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag