Skip links

ProfesyonelKurumsalModern

Logo Tasarımı

Ajansımız Web Tasarım konusunda olduğu gibi Logo Tasarımı konusunda da uzman bir ekiple çalışmaktadır. Örnek logo çalışmalarından sizin de göreceğiniz üzere en kaliteli en özgün logo çalışmalarını sunuyoruz.

Sektörde 20 yıllık tecrübe !

Önceliğimiz Şeffaf Hizmet Sağlamaktır

Ücretin yarısını önden alıyoruz, diğer yarısını iş bitiminde alıyoruz.

Firma bilgilerini paylaşın, 3 ile 5 gün içinde alternatif çalışmalar gelsin, değerlendirin.

Size sunduğumuz 3 adet logo çalışmasından seçtiğiniz  logoda istediğiniz renk ayarlarını ve değişiklikleri gerçekleştirerek beğendiğiniz bir logoyu elde edelim.

İstediğiniz revizyonlar yapılsın. Uygunsa onay verin…

Ücretin yarısını  proje başlangıcında almaktayız. Projenin sizin tarafınızdan  askıya alınma gibi ya da başka sebeplerden dolayı bu ücret iade edilmez. Proje onaylandığı anda geri kalan ücret teslim edilir.

Ücretin tamamını ödedikten sonra çalışmalarınız mail adresinize çeşitli formatlarda teslim edilir. Gönderdiğimiz çalışmamızı her yerde kullanabilirsiniz.

Kusursuz ve Profesyonel Logo Tasarımı

Sizlere özgün tasarım

3 ile 5 iş günü içinde teslim

Kaynak dosyalarıyla teslim edilir

Projeniz mi var?

Let's talk.

20 Yıllık tecrübe ve her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlerin ihtiyacına en uygun ve en profesyonel çözümleri sağlamak için sabırsızlıkla bekliyor !

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag