Skip links

ProfesyonelKurumsalModern

Kurumsal E-Posta Kurulum

Ajans Ay olarak, kurumsal kimliğinizi yansıtan, güvenilir ve profesyonel e-posta hizmetleri sunuyoruz. Kurumsal E-Posta Kurulum Hizmeti ile işletmeniz için özel bir e-posta domaini oluşturuyor, çalışanlarınıza kişi başına özel e-posta hesapları sağlıyoruz.

Sektörde 20 yıllık tecrübe !

Bilmeniz Gerekenler

Profesyonel Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal e-posta, işletmenizin adını, logosunu ve web sitesi adresini içeren özel bir alan adı ile oluşturulan, şirket çalışanlarının kullanımına özel e-posta hesaplarıdır.

Kurumsal e-posta, işletmenizin profesyonel bir görünüm sergilemesine ve müşterilerinizle daha güvenli ve sağlam bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kişiye özel hesaplar sayesinde, çalışanlar arasında verimli bir iletişim sağlanır.

Özel bir alan adı kullanmak, işletmenizin adını ve kimliğini yansıtır. Bu da, işletmenizin tanınabilirliğini arttırır ve müşterilerinizin sizi daha kolay bulmalarına yardımcı olur.

Kurumsal e-posta, özel bir alan adı kullanarak oluşturulduğu için, işletmenizin adını ve kimliğini yansıtır. Ayrıca, e-postalarınız şifrelenir ve güvenli sunucularda saklanır. Böylece, herhangi bir güvenlik açığına karşı daha korunaklı olursunuz.

Kurumsal e-posta kullanımı, standart e-posta kullanımına benzerdir. E-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak, gelen ve giden e-postalarınızı kontrol edebilir, e-posta kutunuzu yönetebilirsiniz.

Kurumsal E-Postayla İlgili
Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Let's talk.

20 Yıllık tecrübe ve her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlerin ihtiyacına en uygun ve en profesyonel çözümleri sağlamak için sabırsızlıkla bekliyor !

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag