Skip links

Bursa’da İnternet Sitesi Kuran Firmalar

Bursa’da İnternet Sitesi Kuran Firmalar içinde son derece kaliteli hizmet veren bir firma olarak ajansay  yıllardan beri hizmet etmektedir. Bursa Web sitesi tasarımı konusunda belki yüzlerce ajansın hizmet verdiği bir şehirdir. Firmamız Bursa Nilüfer İlçesi Beşevler semtinde faaliyetlerine devam etmektedir. Eğer bir internet sitesine ihtiyacınız var ise tam doğru adrestesiniz. Satış politikası olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bunun için siz değerli Bursa firmalarıyla yıllardan beri memnuniyet üzerine çalışmaktayız. Peki yapmış olduğumuz bu çalışmalar ve hizmetlerimiz nelerdir? Şimdi bunlar hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

 

BURSA WEB TASARIM AJANSI

Eğer bir web sitesine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz demektir. Yaptığımız çalışmaların özelliklerini şu şekilde açıklamak istiyoruz.

  • Mobil Uyumlu Web Siteler: Yaptığımız tüm web siteleri mobil uyumlu olarak kurulumu gerçekleştirilmektedir.Bildiğiniz gibi başta google olmak üzere arama motorları mobil uyumlu olmayan siteleri aramalarda arka sıralara atmaktadır. Biz de bunun için hem kullanıcı dostu olması açısından hem de arama motorlarında iyi sonuçlar vermesi açısından siteleri mobil uyumlu olarak tasarlamaktayız.
  • .Yönetim Panelli web siteler: Kurduğumuz tüm web siteleri bir yönetim paneline sahiptir. Yönetim panelinde sizin için oluşturduğumuz kullanızı adı ve şifre ile giriş yaparak web sitenizde istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • SSL Sertifikalı: Google da yükselmeninn bir şartı da sitenizin güvenilir bir site olmasıdır. O yüzden ssl sertifikasını tüm sitelere kuruyoruz.
  • SEO uyumlu web siteler: Kullandığımız wordpress alt yapısı sayesinde tüm web siteleri seo uyumlu olarak tasarlanmaktadır. Size düşen kısmı ise sürekli güncel içerik ile web sitenizi canlı tutmanızdır. Unutmayın sizin sektörde yüzlerce web sitesi olabilir. peki neye göre aramalarda sizin web sitenizin ön planda tutulmasını istersiniz? işte bu yüzden zengin güncel içerik son derece önemlidir. En az 300 kelimelik orijinal yazılar yazarak web sitenizi canlı tutabilirsiniz. Aksi taktirde web siteniz aramalarda pek fazla üst sıralara çıkmayacaktır.
  • Ömür boyu lisanslı: E-Ticaret sitesi kurulumlarında ise yazılımımız sizin adınıza ve web sitenizin adına ömür boyu lisanslı olarak teslim edilmektedir. Ürün eklenmesi kargo yönetimi ve sanal post entegrasyonu son derece basittir. En az 50 adet ürünü siteye ekleyerek tam anlamıyla satışa hazır bir eticaret sitesi olarak teslim ediyoruz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag