Skip links

Bursa Web Sitesi Maliyetleri

Bursa Web Sitesi Maliyetleri ile ilgili çok değişik rakamlara ulaşmanız mümkündür.  Bu anlamda tam bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Aslında ihtiyaca göre web tasarım fiyatlarının şekillenmesi en doğru neticeyi verecektir.  Hazır web sitelerden tutun e ticaret sitelerine oradan özel yazlımlı sitelere kadar pek çok fiyat aralığında web sitesi fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Firma olarak 300 tl   teklif verdiğimiz web tasarım olduğu gibi 50 bin tl ye de teklif verdiğimiz web siteler de mevcuttur. Dolayısıyla sizin ihtiyacınız doğrultusunda web sitelerin fiyatları değişkenlik göstermektedir.

KURUMSAL WEB SİTESİ

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

En baştada belirttiğimiz gibi 300 tl ye de yapıyoruz 1200 tl ye de web siteler yapmaktayız.

Teknik servis sitesi

Bunun için en az 2. paketimizden bir web sitesi kurulması gerekemektedir.  Bugün itibariyle böyle bir sitenin maliyeti 600 tl dir.

NEDEN 2. PAKET

Eğer ziyaretçi endişenin var ise ki olmalı diye düşünüyoruz o halde 2. paketten aşağı bir web sitesi işinizi görmeyecektir. Çünkü gerek web alanı gerekse sitenin trafiğini en az 2. paket kaldırma potansiyeline sahiptir.

Web site tasarım firması olarak sizlere rahatlıkla resimler ve yazılar yükleyebileceğiniz google adwords reklamlarına bütçe ayırmış iseniz oralardan da ziyaretçi almanız için. Bu yüzden 2. paket ideal paket olarak adlandırılmaktadır.

PEKİ YA E TİCARET SİTELERİNİN FİYATI

E ticaretin temel esprisi online sanal post entegrasyouna sahip olmasıdır. Yani ziyaretçileriniz bir ürünü satın almak istedikleri zaman kredi kartını kullanarak online olarak alış veriş yapmalarına imkan sağlayacak bir sistem olması son derece büyük önem arz etmektedir. Bu anlamda sizlere e ticaret sitenizi oluştururken ömür boyu lisanslı yazılımı tavsiye etmekteyiz.

Bursada faaliyet gösteren ajansımızı ziyaret etmeniz bizi onurlandıracaktır. Bursa Nilüfer İlçesi Beşevler Semtinde bulunan ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz. Sizlere her  alanda  eticaret satış sitesi kurulurken dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde danışmanlık yapalım.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

  • MOBİL UYUMLU
  • YÖNETİM PANELLİ
  • BEDAVA SSL KURULUMU
  • TEKNİK DESTEK
  • SİTE GÜVENLİĞİ
  • HIZLI TESLİMAT
  • GÜLER YÜZLÜ HİZMET

Bu anlamda sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfediyoruz. Hemen bizi arayarak fiyatlarımız hakında siz de bilgi sahibi olun. Profesyonel bir web sitesine kavuşmak için hemen bizi arayın.

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag