Skip links

Bursa Google Reklamı Vermek İster misiniz?

Bursa pek çok sektörü içinde barındıran büyük bir metropol olma özelliği ile her gün yeni yeni firmaların açıldığı bir şehir. Bursa’da  sürekli yeni iş yerleri açılırken piyasada mevcudiyetini devam ettirmek isteyen firma sahipleri için yeni müşterilere ulaşmak işin en önemli yanı. Çok iyi hizmet verebilirsiniz ya da çok kaliteli ürünler üretebilirsiniz. Ancak müşteri ile buluşmadıktan sonra bu gayretlerinizin karşılığını almak oldukça zor olacaktır. Bu anlamda öncelikli olarak dijital ortamda firmanızın bir web sitesi olması büyük önem arz etmektedir.

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa en iyisini en ekonomik anlamda sizin için hazırlıyoruz.  Bunun için sitemizin demolar  kısımını incelemenizi önermekteyiz. Her bütçeye uygun harika web siteleri yapmaktayız.

Peki bir web siteniz oldu her şey tamam mı?

Hayır işe daha yeni başlıyoruz. Habercilikte şöyle bir söz vardır. “Bir şey haber olmamışsa o şey olmamıştır” İnternette de bilinmiyorsanız aslında web siteniz yok demektir. O yüzden arama sonuçlarında ilk sayfada olmanız son derece önemlidir.

Peki aramalarda en önde olmak için ne yapmalı?

Bunun için 2 şey yapılabilir.

  1. SEO: Arama motoru optimizasyonu. Bunu kendiniz ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Çok emek isteyen bir uğraş. Firmalar aylık en az Bin tl karşılığında seo hizmeti vermektedir. Ya da bunu siz kendi çabalarınızla da gerçekleştirebilirsiniz. Seo’nun nasıl olacağına dair internette binlerce makaleye ulaşabilirsiniz. Ancak çok zor ve meşakkatli bir serüven olduğunu en başta söyleyelim. Bunun için sabır sabır sabır diyoruz. Kısa bir zaman sonra bu işten sıkılabilirsiniz.
  2. GOOGLE ADS: Bugün pek çok firma tarafından kendi bütçelerine göre her ay google ADS reklamlarına bir para ayırılmaktadır.  Bütçenizi siz ayarlayabilirsiniz. Tabi bizimle çalışmak isterseniz aylık en az 200 tl ile başlangıç yapmaktayız.  Google reklamları hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Bursa Beşevler Mahallesinde bulunan ajansımıza sizleri bekleriz.

Google reklamlarını sizler için oluşturalım. Pek çok sektörden reklam yayını yapmaktayız. Legal olmayan hiçbir reklam için anlaşma yapmamaktayız. En baştan bunu söylemekte yarar var.Çünkü legal olmayan hiç bir reklamı

yayınlamıyoruz.

 

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag