Skip links

Bursa Web Tasarım Kampanyaları

 

Kaliteyi Ucuza Alın. İhtiyacınız olan bir web sitesi için servet ödemeyin. Web tasarım alanında uzman ekibimiz çok kısa bir süre içerisinde ihtiyacınız olan web tasarımını gerçekleştirerek teslim etmektedir. WordPress alt yapısıyla oluşturduğumuz siteler seo denilen arama motorlarında üst sıralara çıkmak olarak bildiğimiz algoritma ile gayet uyumlu çalışmaktadırlar.

Web tasarım alanında domain seçiminden başlayıp siteyi teslim ettikten sonra nasıl kullanılacağına dair ücretsiz eğitimimizi de vermekteyiz. Bunun için bir ücret talep etmiyoruz. Bir çayınızı içmeye geliriz.

Sizi Yanlış yönlendirerek para kazanacağımıza güveninizi kazanmayı tercih ediyoruz.

ANDROİD UYGULAMALAR

Android Mobil Uygulama Hizmetleri olarak Bursa’da faaliyet gösteren firmamız ile istediğiniz Android Telefon uygulamasını hazırlamaktayız. Ajansay Web Tasarım ve Yazılım hizmetleri olarak en uygun android telefon uygulamasını en uygun fiyata yapmaktayız.

Androin Telefon uygulamasında olmasını istediğiniz özellikleri Android uygulama geliştirme personelimizle yapılacak görüşmeler sonucu istediğiniz tam olarak hayata geçirilecektir.

Web uygulama merkezi ekibimiz sizlerin Android dünyasında yerinizi almanız için en güzel yazılımı hazırlayacaklardır.

Mobil uygulamalarınız talep ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmaktadır. Uygulamanız ile mobil uygulama marketlerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak işletmenize prestij kazanarak sektörel alanda rakiplerinizden öne geçmiş olursunuz.

Android uygulamaların fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sizin talepleriniz doğrultusunda Android uygulamanız geliştirilir ve ona göre ücretlendirilir. Uygulamayı kendi gmail hesabınızın olduğu  uygulama merkezine kayıt yaparak upload edebiliriz. Ya da yapılmasını istediğiniz güncellemeler ile ilgili olarak Ajansay ın hesabında da yükleme yapılabilir. Bu tamamen sizin tercihiniz.

Tema Seçenekleri

Ajansay E-Ticaret , Web 2.0 mantığına uygun Jquery Kütüphanesi ile desteklenmiş XHTML – CSS tema sunmaktadır. Tema Navigasyon ağırlıklıdır. Temada renk seçeneği bulunmaktadır. Sol blok, Sağ blok ve Header tasarımı sayesinde her seferinde farklı görünümde siteler elde edilmektedir. Sol ve Sağ blokların yönetimi Yönetim Panelinden sunulmaktadır.

Özel Tasarım / Premium – Pro

Ajansay E-Ticaret Yazılımı Pro paketi ile, özel tasarıma sahip olabilirsiniz. Eğer bir tasarımınız var ise Premium paketi tercih ederek Özel Tasarım entegrasyonuna sahip olabilirsiniz. Premium ve Pro paketlerinin detaylarını incelemek için tıklayın..

Otomatik Mail Bilgi Sistemi

Sistem içerisinde otomatik bir mail sistemi bulunmaktadır. Sipariş veren kişiye ve site yöneticisine sistem her siparişte otomatik sipariş bilgi maili göndermektedir. Özel editor sayesinde mail şablonu tasarımı kolaylıkla yönetim panelinden yapılmaktadır.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag