Skip links

WEB TASARIMI BURSA

WEB TASARIMI BURSA

Web Tasarımı Bursa’da her geçen gün gelişmeler göstermektedir.Pek çok yazılım ve tasarım firması bir metropol şehri olan bursanın web  tasarım ihtiyacını gidermek için büyük çaba harcamaktadırlar. Web Tasarım Bursada faaliyet gösteren internet yazılım ve tasarım firmaları da her geçen gün artmaktadır. Çok farklı ücretlerle kurumsal bazda fiyatlandırmalar yapılmaktadır. 249 Tl den başlayan web tasarım fiyatı 10 Bin Dolarla kadar çıkmaktadır.

Web tasarımında yaşanan bu gelişmelerle  birlikte web yazılım vedizayn konusunda da her  geçen gün çok kaliteli işler yapılmaktadır. Ayrıca Mobil telefonların  kullanımının çok fazla olması dolayısıyla Mobil uyumlu internet siteleri son derece önem arzetmektedir.  Mobil telefon uyumlu ve tablet uyumlu akıllı cihazlarda responsive denilen ve erişimi yapılan çihaza göre sitenin en ve boy dediğimiz ebatlarında anında bir değişiklik ile göze hitap eden bir tasarım son derece önem kazanmıştır. İnternetin Patronu Google da internet sitelerinin Responsive olmasını yani hem  akıllı cep telefonlarına hem tabletlere hem masaüstü bilgisayarlara hem de dizüstü bilgisayarlara uyum göstermesi Google sıralamasının temelini oluşturduğu algoritmasının çok önemli bir bölümünü teşkil etmektedir.Bursa web tasarımı yapan firmamız ile hemen iletişime geçmenizi öneriyoruz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Web sitesi oluşturmada neler yapılması gerektiğini ekip üyelerimiz ile koordineli hareket sonucu  çok kısa bir süre içinde gerçekleştirebiliriz. Tam olarak bir web sitesinden beklentiniz ne ise onu yakalama adına yapacağımız istişare ile kısa zamanda başarı elde idilecektir.

WEB SİTESİ KURULUMU MALİYETLERİ

99 Tl2den başlayan fiyatlarımız özel site tasarımı ile 600 tl ye kadar değişkenlik göstermektedir. Her bir modülün nasıl kullanılacağı basit bir şekilde izah edilip oluşturulan siteye yazı ve resim ekleme işlemlerinizi kendiiniz gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz web içeriğini ekleme konusunda da yine sektörel yazılarımız ile sitenin içeriğini zenginleştirerek arama motorlarında üst sıralara çıkma için yapılması gereken tüm varyasyonları gerçekleştirmekteyiz.

BURSADA İNTERNET SİTESİ YAPAN ŞİRKETLER

Bursa büyük bir metropol olasından dolayı pek çok işletme sektörde büyük rekabetler yaşamaktadır. Alternatif çok olmasına rağmen size bu konuda profesyonel destek vereceğimizi ifade edelim. En kısa zamanda bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

 

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag