Skip links

Bursa web tasarım reklam ajansları

Bursa web tasarım reklam ajansları içinde sizlerin ihtiyaçlarına göre web tasarım paketleri sunmaktayız.Bursa web tasarım ajansı olarak neye ihtiyacınız var ise o doğrultuda sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret göstermekteyiz. İhtiyacınız eğer ürün tanıtım sitesi ise bu aşamada e ticaret sitesine ihtiyacınız yok demektir. Peki ürün tanıtım sitesi ile e ticaret sitesinin ne tür benzerlikleri ve farklılıkları mevcuttur. İsterseniz bu yazımızda ona bir açıklık getirelim.

E-TİCARET SİTELERİ ve ÜRÜN TANITIM SİTELERİ  GENEL ÖZELLİKLER

  • E-ticaret siteleri sanal post entegrasyonu ile müşterilerinizin kredi kartlarını kullanarak online alışveriş yapmalarına imkan tanır. oysa ürün tanıtım sitesinde e ticaret sitesinde olduğu gibi sanal post entegrasyonu yoktur. Müşterileriniz web sitenize girer ,ürünlerinizi inceler sonra sizinle telefon üzerinden ya da online iletişim formu üzerinden bağlantı kurarak sizin banka hesap numaranızı öğrenirler. Ardından ürünün ücretini belirtiğiniz banka hesabına havale ya da EFT yaparlar.
  • E-Ticaret yazılımları genelde kiralıktır. Siz siz olun e ticaret sitesi yazılımı alacaksanız mutlaka ömür boyu lisanslı olmasına dikkat edin. Zira bir sonraki yık büyük maliyetler ödeyerek e ticaret sitenizi devam ettirmek zorunda kalırsınız. Bununla birlikte ürün tanıtım siteleri için yazılım parası ödemenize gerek yoktur.
  • E-Ticaret sitelerinin hosting masrafı çok daha fazladır. ürün sayısına ve sitenizin bw denilen trafik oranına göre sizden epey yüklü bir hosting masrafı isteyeceklerdir. Oysa ürün tanıtım sitelerinde hosting masrafı çok yüksek değildir.
  • E-Ticaret sitelerinde statik ip almak zorundasınız. Statik ip olmadan sanal post entegrasyonu kesinlikle mümkün görülmemektedir. Ayrıca ssl olması şarttır.  Ürün tanıtım siteleri için böyle bir zorunluluk söz konusu değildir.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Sizlere en iyiyi en uygun olanını hazırlamak için domain alım sürecinden başlayıp web sitenizin nasıl kullanılacağına dair eğitime kadar her aşamada yardımcı olmaktayız. Teknik destek son derece önemlidir. O yüzden bir web sitesi yaptıracağınız zaman teknik desteğin de çok iyi olmasına dikkat edin. Web sitenizi kurumsal bir firmaya yaptırın. Bu zamana kadar pek çok tecrübe yaşadık ki malesef web sitesi yaptırıp ertesi yıl bu sitenin ödemesini alacak bir muhatap bulunmadığı gibi olaylar karşımıza çokça çıkmaktadır. O yüzden güvenilir bir web tasarım aşansına web sitenizi yaptırmanızı öneriyoruz.

Bir web sitesi oluştururken şunlara dikkat etmekteyiz.

  • Mobil uyumlu olması: Bir web siteniz var ve bu mobil uyumlu değilse hem kullanıcılar büyük zahmet görecekler hem de arama motorları web sitenizi ön sayfalarda göstermeyeceklerdir. Bu yüzden bir web sitesi oluşturulurken mutlaka mobil uyumlu olmasına özen gösterin.
  • Yönetim panelli web siteler: Bir web sitesinin en büyük özelliği yönetim paneli olmasıdır. Eğer web sitenize bir resim eklemek isterseniz yönetim paneline giriş yaparak resim ekleyebilir  resim silebilir yazı ekleyebilir silebilir ya da düzenleyebilirsiniz. Bu anlamda yönetim panelli bir web sitesi büyük kolaylıktır. Ama bu olmadığı zamn ise durum çok farklı olmakta. Yani bir resim eklemek ya da silmek adeta bir kabusa dönüşmektedir.
  • Tema seçimi: Değişebilir tema seçeneği olmasına özen gösterin. Web sitenizi kullandıktan sonra revize etmek güncellemek isteyebilirsiniz. Bu aşamada sizin beğendiğiniz bir temanın yani kısaca siteye girişte gördüğünüz düzen ve yerleşim de diyebiliriz bunu değiştirme imkanı  olması lazım gelmekte. Buna arayüz de diyebiliriz.
  • Seo uyumlu olması: Bir web sitesi yaptınız ama arama motorlarında hiç gözükmüyorsa işte başınız dertte demektir. Sitelerin seo uyumlu olmasına firmamız büyük önem vermektedir. Siz de hemen bizimle iletişime geçerek güzel bir web sitesi sahibi olun.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag