Skip links

Bursa web site tasarım fiyatları

Bursa’da web sitesi yapan firmaların internet site tasarım ücretleri tamamen farklılıklar göstermektedir. Müşteriye göre fiyat belirleme gibi bir alışkanlık olsa da bizim firmamız için önemli olan  yapılacak iştir. yani nasıl bir web sitesine ihtiyacınız var? Sizin için kuracağımız web sitesinden beklentileriniz nelerdir? web sitesine günde kaç ziyaretçi çekmek istersiniz? web tasarımını yaptığımız web sitesine kaç resim yükleyeceksiniz? bunlar son derece önemlidir. Çünkü ona göre kapasite tayini yapılmakta. Sizin beklentiniz doğrultusunda web sitesinin fiyatını belirliyoruz.

 

12 Eylül 2018 tarihi itibariyle firmamızmız 300₺ ye harika web siteleri yapmaktadır.

sektörde pek çok firmaya bu fiyattan web siteleri yapmakla birlikte  eğer web sitesine yüklenecek resim sayısı fazla olacaksa o taktirde bir üst paketten web sitesi tasarımı yapmaktayız. Yani resim sayısı 20 yi geçecekse 400 resme kadar kapasiteyi rahatlıkla kullanabileceğiniz 600₺ lik web tasarım paketimiz sizin için ideal olacaktır.

Web sitelerinde dikkat edilmedi gereken hususlar:

  • Mobil uyumlu olması: yaptığımız tüm web siteleri  mobil uyumlu olarak tasarlanmaktadır. ister cep telefonunuzdan bakın ister tabletten isterseniz de  masaüstü bilgisayardan bakın mobil uyumlu olduğu için gayet güzel bir görüntü ile karşılaşacaksınız. Ayrıca google algoritmalarında sitenin mobil uyumlu olması büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden firmamız yaptığı tüm internet siteleri mobil uyumlu olarak tasarlanmaktadır.
  • Yönetim panelli web sitesi: siz siz olun sakın yönetim paneli olmayan bir web sitesine sahip olmayın desek meselenin ne kadar önemlki olduğunu anlamış olursunuz. Yönetim paneli olam bir web sitesinden istediğiniz an resim ekleyebilir yazı ekleyebilir web sitenizi düzenleyebilirsiniz. Ama yönetim paneliniz yok ise  o zaman bir resim eklemek bile büyük bir kabusa dönüşebilir. Bizim kurulumunu yaptığımız tüm web siteleri yönetim panellidir.
  • Teknik destek: bir web sitesine sahipseniz mutlaka teknik  olarak da bir desteğe ihtiyacınız olacaktır. Bazen resim ekleme yazı ekleme gibi durumlarda iş yoğunluğundan dolayı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. işte  o anda teknik destek devreye girmektedir. İstediğiniz an teknik destek personelimiz bu isteğinizi yerine getirecektir.
  • Site güvenliği: Sitenizin başına olumsuz bir durum geldiğinde size bir telefon kadar yakınız. istediğiniz an bizi arayabilir teknik sorunları halledebiliriz.
  • seo:  bu konuda arama motorlarında üst sıraya çıkmanız için güzel bir site yapıyoruz. seo konusunda nasıl bir yön ve yöntem izlenmesi gibi konularda sizlere gerekli bilgileri veriyoruz.

 

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag