Skip links

Web sitesi fiyatları bursa

Web sitesi fiyatları bursa başta olmak üzere pek çok ilde değişiklik göstermektedir. Bu anlamda çok farklı fiyatlar sektör içinde yaşanmaktadır. Bir teklif istediğinizde biz firmanızın büyüklüğüne göre fiyat vermiyoruz. Ajans Ay olarak tamamen bizden istediğiniz özellikte nasıl bir site yapılması gerekiyorsa o iş için özel bir fiyat vermekteyiz. Web sitesi fiyatlarında çok astronomik fiyatlarımız yoktur. Ancak istediğiniz hepsiburada ,alibaba tarzı bir site olacaksa işte o zaman özel bir fiyatlandırmaya gidilmektedir. web sitesi fiyatları bursada szilere en iyi hizmeti en ekonomik şartlarda fiyatlar vererek sağlamaktayız.

web sitesi fiyatları bursa

ajansımızda 21 Ekim Tarihi itibariyle en ekonomik paketimiz 299₺ olarak oluşturulmuştur. Pek çok firmaya bu tarzda web siteleri yaptık ve gayet memnun kaldılar. Tabi ki bu kadar ucuz olmasının asıl sebebi ne kadar çok firmaya ulaşırsak müşteri portföyümüz o kadar çok artacak ve memnun kalan müşterilerimiz bizlere yeni müşteriler kazandıracaktır.
web sitesi fiyatları bursa
Web sitesi tasarımı olarak sitemizin demolar bölümünde hazırladığımız 1. Paket olan 299₺ lik web site demolarımızı inceleyebilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel temalar. Tabi ki bu pakette bazı kısıtlamalar gittik. Sebebi ise istediğiniz çok kapsamlı bir site ise 299₺ lik paketimizin Trafiği ve alanı yetmeyecektir. O yüzden arasında çok da büyük bir fiyat farkı olmayan 2. paketi önermekteyiz.

web tasarım paketi demolarımızı da sitemizin demolar bölümünden inceleyebilirsiniz. Kesinlikle kurumsal anlamda pek çok firmaya bu tarz web siteler kurduk ve yine pek çok firma bundan son derece hoşnut kalmışlardır. Bu 2. paketin fiyatı ise bugun itibariyel 599₺ olarak fiyatlandırma politikasına gidilmiştir.

3. Web tasarım  paketimiz ise son derece güzel tasarımlara sahip özel olarak ücret verilip satın aldığımız ücretli temalarımızdır. Bu paketin fiyatı ise bugun itibariyle 1200₺ dir.  Özellikle slider dediğimiz kayan resimlerde profesyonel sliderlar kullanılmıştır.

E-Ticaret sitelerinde ise çok özel bir yazılım kullanılmış olup mobil yumlu olmasının yanında aynı zamanda özel bir mobil yazılım kullanılmıştır. E-Ticaret sitesi oluştururken anahtar teslim olarak tamamen satışa hazır bir halde siteyi teslim ediyoruz. E-Ticaret yazılımımızın bugün itibariyle fiyatı ise  4500₺ dir. Sanal post entegrasyonu ile kargo yönetimi ile seo uyumlu olması ile son derece memnun kalacağınızı umuyoruz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag