Skip links

Bursa Web Tasarım Ajansı

Bursa Web Tasarım Ajansı  olan Ajans Ay en iyi internet sitelerini en iyi fiyattan sizlere sunmaktadır. Yıllardan beri  Bursa’nın web site tasarımında en iyi hizmeti vermek için çaba sarfeden Ajans Ay yine en iyisini sunuyor. Peki sizlere sunduğumuz web sitelerde hangi özellikler bulunmakta? Proje başlangıcında hiç bir kötü sürprizin yaşanmaması için öncelikle nasıl bir web sitesi ile karşılaşacağınızı önceden görme imkanına sahipsiniz.  O yüzde demo siteler bölümünde nasıl web sitesi hazırladığımızı önceden gösteriyoruz.  Aklınızda oluşabilecek soru işaretlerine cevap vermeye çalışmaktayız.Bursa Web Tasarım Ajansı özellikleri :

Bursa Web Tasarım Ajansı

Bursa’da pek çok web site tasarım ajansı bulunmaktadır. Hiçbir firmayı kötülemeden en iyisini sunma prensibiyle yolumuza devam ediyoruz. Öncelikle müşterilerimizin bizlere güven duyması her şeyden çok daha önemlidir. Biz de bu güveni boşa çıkarmak istemiyoruz. Şu ana kadar da hiç çıkarmadık. Peki bizim web tasarımlarımızda hangi özellikler ön plana çıkmaktadır.

  • Mobil Uyumlu web siteler:

    Artık başta google olmak üzere pek çok arama motoru algoritmasında mobil uyumluluk çok büyük bir öneme sahiptir. Biz de yaptığımız tüm internet sitelerinin mobil uyumlu olmasına dikkat etmekteyiz.

  • Yönetim Panelli: Bir web sitesi yönetim panelli değil ise o siteye yazı eklemek resim eklemek düzenleme yapmak tam bir kabusa dönüşebilir. Bizler kullanımı kolay Türkçe başta olmak üzere diğer dil desteğini de destekleyen WordPress yönetim panelini kullanmaktayız. Kullanımı son derece kolay ve kullanışlıdır. Çok basit bir şekilde yönetim panelinde resim ekleyebilir,ürün ekleyebilir ya da silerek düzenlemeler yapabilirsiniz.Bu anlamda en kullanışlı web sitelerini sizlere sunmaktayız.
  • SSL Kurulumu: Sitenizde ssl var ise bir adım öndesiniz demektir. Zira ssl  sertifikası,bir web sitesinin güvenli olduğunu ve şifreleme yöntemi ile bilgilerin gizliliğinin korunduğunu ifade etmektedir. Bu açıdan arama motorlarında öne çık ak için büyük bir avantaj sağlamaktadır.
  • Ücretsiz Domain: domaininiz yok ise size en uygun domaini öncelikle tespit edelim. ardından isterseniz siz satın alın bu meblağı  toplam ücretten düşelim ,isterseniz de biz alalım. İlk yıl ücretsiz domain avantajlarından siz de yararlanın.
  • Ücretsiz hosting: İlk yıl sizlere ücretsiz hosting hizmeti sunmaktayız.Başka bir firmanın hostuna kesinlikle web sitesi kurmuyoruz. Bunun nedeni ise başta teknik destek şartlarının pek çok firma tarafından yerine getirilmemesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda bir web sitesi kuracağımız zaman özellikle kendi hosting alanımızda web sitelerini kurmaktayız.
  • Destek sistemi: Her zaman bizlere bir telefon kadar yakınsınız. telefonlarımız sürekli açık olup herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bizi aramanız yeterli.
  • Ömür boyu lisans: tercihiniz e-ticaret sitesi kurmak ise özellikle yazılımın kiralık değil ömür boyu lisanslı olmasına dikkat etmelisiniz.Firmamız sizlere ömür boyu adınıza ve web sitenize ait lisans sağlamaktadır. Ayrıca E-ticaret sitenizi satışa hazır halede teslim ediyoruz. Çünkü bir yazılımı satın almak ne kadar kolay ise de bir yazılımı kullanarak e-ticarete hazır hale getirmek o kadar kolay değildir. Bu yüzden sizlere tabiri caizse anahtar teslim satışa hazır E-ticaret Siteleri kurmaktayız.

Yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı firmamızı tercih edebilirsiniz. peki ya fiyatlar?

Web Tasarım Fiyatları

Sitemizin Demolar bölümünden en son güncel web site tasarım fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Ama şunu ifade edelim ki, hem kaliteyi ön plana tutmaktayız hem de ekonomik olarak en iyi fiyattan yapmaktayız. bu anlamda pek çok firma bizi tercih etmektedir.

Bursa Nilüfer ilçesi Beşevler Semtinde bulunan ofisimize sizleri bekleriz. Eğer Bursa firması değilseniz sizlele online olarak destek sağlayabilmekteyiz. Telefon numaramız olan 05550007716 ile iletişime geçerek ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag