Skip links

Bursa Google’a Reklam Vermek İstiyorum

Biz bir Bursa firmasıyız. Firmnızın internette en çok tercih edilen  reklam çeşitlerinden biri olan Google ADS reklamlarında yerini almasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Bursa reklamlarında özellikle google adwords reklamları son derece önemli bir yere sahiptir. Bu güne kadar  çalıştığımız pek çok firma google reklamlarından son derece memnun kalmışlardır.

Google reklamlarında firmamız sizin için öncelikle web sitenizin analizini yapmaktadır. Ardından sektör içinde en çok hangi kelimelerin arandığını ve firmanızın hangi kelimelerde ön plana çıkmak istediğiniz konularda ön bir  çalışma yapar.

yapılan çalışmanın ardından reklam kampanyanız oluşturulur. Bu aşamada reklam metninde nelerin olmasını istediğiniz reklamınızın hangi bölgelerde hangi illerde çıkmasını istediğiniz ve hangi saatler arasında çıkmasını istediğiniz üzerinde teknik çalışmalar yapmaktadır.

Oluşturulan reklam kampanyasında istenmeyen aramalarda çıkmaması için negatif kelimeler de son derece büyük öneme sahiptir. Gereksiz tıklamalar reklam bütçenizi olumsuz etkileyecektir. o yüzden en kaliteli kelimelerden başlayarak arama kelimeleri oluşturulur. negatif kelimeler  tespit edilerek bütçeniz ayarlanır.

Ardından reklam kampanyanız artık google tarafından onaylandıktan sonra internette gözükmeye başlar.

Sizlere haftalık olarak reklamlarınızın raporları sunulmaktadır. Aylık bazda da reklam performansınız incelemeye alınır.

Bursa google reklamlarında yerinizi aldığınız andan itibaren reklam bütçenize göre reklamınız gösterime girecek ve tıklama başı maliyetler göz önünde bulundurulacaktır. Tıklama sayısını  bütçeniz ile orantılı bir şekilde arttırarak istediğiniz hedefe ulaşmanız sağlanacaktır.

Bursada Google reklamı vermek için yüzyüze görüşebileceğiniz firmamız Bursa Nilüfer ilçesi Beşevler Semtinde bulunmaktadır.

Sizleri ofisimize bekleriz. Çok kolay bir şekilde reklam bütçnizi oluşturarak google aramalarında hedef kiteleye en iyi reklamı yapmak en iyi geri dönüş sağlamak elinizde.

Google Reklamlarının en büyük özelliği hedef kitleye en iyi ulaşma yolu olarak kendini ön plana çıkarmasıdır. Alakasız aramalarda alakasız sitelerde hiç de alakası olmayan kişiler tarafından tıklanmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca reklam verenlerin hakkı google tarafından da korunmaktadır. Sahtetıklamaları çok kolay bir şekilde tespit eden google ı google yapan da budur. Hem sahte tıklamayı çok iyi tespit etmekte hem de hedef kitlenize en iyi bir şekilde sizin reklamlarınızı göstermektedir.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag