Skip links

Bursa Web Site Tasarım Ajansları

Bursada İnternet Sitesi Kuran Firmalar

7  Gün İçinde web sitenizi teslim ediyoruz. Web tasarım işinizi en kısa sürede size teslim ediyoruz.

Bunun  için öncelikle;

1- Domain alımı ( Biz sizin için alabiliriz)

2-Hosting seçimi: 1 Yıl ücretsiz hosting . Hosting yani sitenizin yükleneceği  alanı size 1 yıl ücretsiz karşılayalım.

3- İletişim Bilgileriniz

4- Kurumsal Bilgiler: Firmanız hakkında açıklayıcı bilgiler

5-Site İçeriği: Sitede var olmasını istediğiniz ,kategorilere ait görseller , videolar. Sizde yoksa sorun yok. İnternet elimizin altında.

6-İletişim Bilgileri: Firmanıza ait kurumsal e-posta açıyoruz. Sizin adres ve telefon bilgileriniz ,iletişim bölümü için yeterli olacaktır.

WEB SİTESİ AÇAN FİRMALAR

Bursada web sitesi yapan şirketler içinde sizlere en hızlı en ekonomik en profesyonel web web çözümleri sunmaktayız. Kesinkikle memnun kalacağınız website tasarımlarımıza demo siteler bölümünden ulaşabilirsiniz. Kullanımı kolay ve WordPress alt yapısıyla oluşturduğumuz Web tasarım sitelerimiz kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran özelliklere sahiptir.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

WEB TASARIM ÖZELLİKLERİ

 • WordPress alt yapısı kullanmaktayız. Bugün 70 milyon website WordPress altyapısı ile hizmet vermektedir. Kullanımı kolay olan kullanıcı dostu özelliklerine sahiptir. Web tasarımınızın temasını değiştirmek istediğiniz an hiç bir veri kaybı yaşamadan yeni bir web site temasına sahip olabilirsiniz.
 • Seo dostu. Kullandığımız alt yapı seo dostudur. Başta Google olmak üzere arama motorlarında en üst sıralara çıkmak istediğinizde sitenizin iç seosu buna son derece elverişlidir.
 • Türkiye lokasyonlu sunucular. Sitenizi Türkiye lokasyonlu sunucularda barındırıyoruz. Son derece güvenilir ve hızlı açılan web siteniz google tarafından beğenildiğinden arama kelimelerinde en üst sıralara çıkacaktır.
 • Tema değişimi. İstediğiniz an gömlek değiştirir gibi temanızı değiştirebilirsiniz.
 • Mobil Uyumlu Web Siteler. Siteniz tamamen mobil uyumlu temalar seçilerek okuşturulmaktadır. Tablet ya da akıllı telefonlar ile siteye giriş yapıldığında sitenizin responsive özelliğinden dolayı siteye giriş yapan cihazın boyutuna göre web siteniz şekillenecektir.
 • E ticaret çözümlerimiz. Kiralama değil adunıza domaininize ömür boyu lisanslıdır. Her yıl astronomik fiyatlarla web sitenize servet ödemeyin.
 • Sanal kart entegrasyonu. Siteyi sanal post entegrasyonu ile çalılur halde teslim ediyoruz.
 • Mobil uygulama. Dilerseniz sitenizin mobil uygulamasını da yapıyoruz. Bu şekilde uygulamayı indirenlere bildirim gömderme imkanına kavuşmaktasınız.
 • Süper online destek. Sitenizi kurduktan sonra sitenizle sizi başbaşa bırakmıyoruz. İstediğiniz an bizimle iletişime geçerek web siteniz için düzenleme talebinde bulunıyorsunuz size bir telefon kadar yakınız.
 • Site güvenliği. Sitenizi tüm saldırılardan koruyarak güvenli bir web sitesi oluşturuyoruz..
 • Haftalık yedekleme. Sunucularımız web sitenizi otomatik olarak haftalık yedeklmektedir. Web sitenizin başuna kötü bir şey gelirse hemen otomatik olarak bir haftaki yedeği aktif hale getiriyoruz.
 • Ekonomik Fiyat. Sın derece ekonomik fiyatlara web sitenizi kuruyoruz. 99₺ den başlayan profesyonel kurumsal we tasarımlarımızı inceleyiniz.

Web tasarım konusunda uzman ekibimiz ile hemen iletişime geçiniz.son derece memnun kalacağınız harika web tasarım temalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sizleri Bursa beşevler de bulunan ofisimize bekliyoruz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag