Skip links

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

 

İçindekiler

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım niçin gereklidir ?

Web tasarım fiyatları ne kadar?

Web tasarım uzmanı ne iş yapar?

Profesyonel web tasarım fiyatları

Haberler 01.12.2021 23:52 | Son Güncelleme |Okunma Süresi  5  Dakika Yazar : ajansay.com

Web tasarım fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte çoğu bilgi sanal ortama aktarılıyor. Bu da insanların internet sitelerini takip etmelerini sağlıyor. İnternet siteleri gün geçtikçe daha popüler oluyor. İnternet siteleri için tasarım hizmeti sunan uzmanlara gün geçtikçe daha fazla iş yükleniyor. Böylelikle site tasarımı için ayrılan süre de artıyor.

Web Tasarım Niçin Gereklidir?

Herkes ile aynı olmak istemeyen birçok site sahibi bulunuyor. Bu kişiler web tasarım hakkında bilgi sahibi olarak daha çok tıklanmayı hedefliyor. Profesyonel olarak yapılan bir site tasarımı sahibine para kazandırabiliyor.

Sadelikten sıkılan, farklı şeyleri görmek isteyen kişiler çareyi web tasarımında buluyor. Site yöneticileri sıra dışı tasarımla çok daha mutlu olabiliyor. Sitesini düzenli görmek isteyenler de bu konuya yönelebiliyor.

Web Tasarım Fiyatları Ne kadar?

Web tasarımı herkes için farklı gerçekleşiyor. Bunun sonucunda da bu iş için harcanan paralar farklılık gösteriyor. Ancak özgün tasarım isteyen firmalar 20.000 TL ve yukarı fiyatlarda bütçe ayırması gerekir.

Ortalama bir web tasarım faaliyetinin ücreti ise genellikle 999 TL başlayarak 1.999 TL arasında değişebilir. Site tasarımının uzman kişilere yaptırılmaması çoğu zaman sorunlara neden oluyor.

Web Tasarım Uzmanı Ne İş Yapar?

İnternet ortamında kendisini yetiştirebilen bir kişi web tasarımında uzman olarak çalışabiliyor. Bu mesleğin getirdiği özelliklere sahipse işini çok daha düzgün yapabiliyor. Bu kişiler birçok işi tek başına yapabiliyor.

Sıradan olmayan işleri yaparak müşteri memnuniyetini hedefliyorlar. Web tasarımda uzman olan kişiler genelde şu işleri yapıyor:

  • Web sayfalarını tasarlar.
  • Siteler için özgün içerik üretir.
  • Sosyal medyadaki görselleri düzenler.
  • Değişen teknolojiye ayak uydurur.

Web tasarım uzmanı olmak isteyen kişiler yukarıdaki maddelere uygun olarak kendini geliştirirse bu mesleği yapabilir.

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları

Hazır olmayan tasarımların kullanılması, kişiye veya siteye özgü olarak tasarım yapılması profesyonel tasarım olarak tanımlanabiliyor. Bunun yanında site sahibinin dilediği şekilde tasarımın yapılması da profesyonel tasarıma girebiliyor.

Sitenin içerisindeki bütün içerikleri ayrı olarak dizayn edilen bir tasarımın fiyatı yaklaşık olarak 20.000 TL’den başlıyor. Bu rakam isteklere göre değişiklik gösterebilir.

Bu parayı vermek istemeyen site sahipleri çoğu zaman kendi tasarımlarını yapıyor. Web tasarımının fiyatlarını daha yakından incelemek isteyen kullanıcılar arama motorlarından yardım alabiliyor.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag