Skip links

Bursada İnternet Sitesi Yapan Firmalar

 

Birbirinden güzel tasarımlar ve ekonomik çözümlerimiz sizi beklemekte. Referanslar bölümümüzü incelediğinizde harika tasarımlarımızı göreceksiniz. Bursa internet sitesi açmak için gerekli olan tüm alt yapıyı sizler için bir araya getiriyoruz. Sizin adınıza üyelik ile her şey sizin adına olup site tamamlanınca anahtar teslim siteyi size veriyoruz.

Bursa’da website kuran şirketler içinde sizlerin ihtiyacınız doğrultusunda en kaliteli hizmet vermek için büyük çaba sarfetmekteyiz. Web tasarım alanında sunmuş olduğumuz hizetler hakkında  sizlere aşağıdaki bilgileri sunmaktayız.

BURSA WEB TASARIM

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Web tasarım alanında sunmuş olduğumuz hizmetler

 • Web tasarımlarımız mobil uyumludur
 • Web sitelerinin hepsinde yönetim paneli mevcuttur.
 • kullanımı kolaydır
 • responsive tasarımdır
 • çok ekonomiktir
 • wordpress alt yapısı ile kurulumu yapılmaktadır.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

BURSA WEBSİTE KURULUM

Bursa Nilüfer Beşevler Mahallesinde faaliyet gösteren web tasarım ajansımız sizlere en kaliteli web tasarım hizmetini sunmak istemektedir.web tasarım paketlerimizi incelediğimizde hepsinin mobil uyumlu ve yönetim panelli website olarak tasarlandığını göreceksiniz.Web tasarım yaparken özellikle arama motoru dostu olmasına önem vermekteyiz.

Bu nedenle wordpress alt yapısını kullanmaktayız. Müşterilerimiz yapmış olduğumuz web sitelerinden oldukça memnun kalmakta ve cpanelli yönetşm panelli ve Türkçe olan sitelerine içerik eklerken hiç zorlanmamaktadırlar.

 

BURSA WEB SİTESİ YAPAN FİRMALAR

Sizlere en iyisini en ekonomik bir yöntemle ulaştırma gayreti yaşamaktayız. Hemen bizimle iletişime geçerek siz de web tasarım fırsatlarından istifade ediniz.

 

WEB TASARIM ÖZELLİKLERİ

 1. Mobil uyumludur
 2. Yönetim Panellidir
 3. WordPress alt yapısıyla kurulmuştur
 4. İstendiği an tema değişimi yapılmaktadır.
 5. Çok hızlı sunucularda web siteniz barınmaktadır.
 6. Türkiye lokasyonlu sunucuları tercih etmekteyiz.
 7. E-ticaret yazılımımız ömür bıyu lisanslı olup kiralık değildir.

 

BURSA E-TİCARET SİTESİ KURULUM

E-Ticaret sitesi kurulumunu yaparken özellikle yazılım son derece önem arzetmektedir. Lişsanslarımız kiralama yöntemi ile değil ömür boyu lisanslı olacak şekilde satışa sunulmaktadır.

Wen tasarım ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere sanal post entegrasyonu da yapmaktayız.

Sitenizi satışa hazır hale getirip öyle teslim etmekteyiz.web tasarım alanında sizin için en kaliteli yazılımı sunmaktayız. Siteyi kurduktan sonra sizler sürekli destek çıkmaktayız. Online destek hattı ve mobil telefon ile her zaman yanınızdayız. Hemen bizimle iletişime geçerek siz de bu fursatlardan yararlanın. E-ticaret sitenzi için gerekli olan statik ip kurulumu ve ssl sertifikasını da  kurup sizlere satışa  hazır anahtar teslim web sitesi teslim ediyoruz.

E-Ticaret için yasal mevzuatlarda sizleri bilgilendirip yönlendiriyoruz. Bursa Nilüfer İlçesi Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesinde bulunan ofisimize sizleri beklemekteyiz. Haydi hemen bizimle iletişime geçerek siz de bu cazip fırsattan yararlanın.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag