Skip links

Kişisel Web Sitesi

Web Tasarım Bursa , Ajans  Ay bünyesinde Web Tasarım hizmeti sunmaktadır. Bursa’nın güçlü potansiyeli Web Tasarım alanında bizi hizmet vermeye yönlendirdi. Bunu yaparken dürüst ve ilkeli olmayı şiar edindik. Müşterilerimizden sürekli olumlu geri dönüşler aldık.Lütfen referanslarımız inceleyiniz.

Kişisel blog alanında bir web sitesine mi ihtiyacınız var? hemen bizimle iletişime geçerek en güzel kişisel blog sahibi olun. Bilindiği gibi bloglar elektronik ortamda günce diyebileceğimiz bir özellikte olup gün içerisinde yaptıklarınız seyehatleriniz ya das mekanlar ve konular üzerindeki fikirlerinizin paylaşımını yapabileceğiniz bir platform olarak işlem  yapılmaktadır.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

KİŞİSEL BLOGLAR

Blog kavramı ile artık pek çok kimse kendisine ait görüş ve önerileri tüm dünya ile paylaşabilmektedirler. Bursa web ajansı olarak en kaliteli kişisel blogları oluşturmaktayız. Blog oluştururken nelere dikkat edilmesi gibi  konular ile teknik açıdan da sizlere yardımcı olmaktayız. Kişisel web sitesi oluştururken internet aramalarında da ön plana çıkmasına özen göstermek gerekmektedir.  Bu bağlamda internet  sitenizin mobil uyumlu olmasına dikkat etmenizi kesinlikle önermekteyiz.

Kişisel bloglarınızdan para kazasnacağınızı da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Bu yüzden sürekli içerik girerek kişisel internet sayfanızın indexlenmesi sağlanacaktır. Bursada faaliyet gösteren ajansımızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Gelin sizinle tanışalım. Kişisel blog oluştururken ne yapılması gerektiği hususlarında sizler yol gösterelim. Bursada  web tasarım alanında ister kişisel blogunuzu kuralım isterseniz firmanıza ait güzel bir web sayfası oluşturalım. Bursa web site tasarım alanında en iyisi olan hizmetlerimizden yararlanın.

 

ÖZELLİKLER:

* Site başlığını ve anahtar kelimeleri yönetim panelinden düzenleyebilme * Dinamik sınırsız menü oluşturabilme * İletişim bilgilerini yönetim panelinden değiştirebilme * Dinamik içerik ekleyebilme düzenleyebilme yada silebilme * Yönetim panelinden SINIRSIZ MİKTARDA ürün ekleyebilme bilgileri düzenleyebilme * Galeri bölümüne SINIRSIZ resim ekleyebilme ve düzenleyebilme * Duyurular bölümüne duyuru ekleyebilme , düzenleyebilme yada silebilme * Yönetim panelinden yönetici ekleyebilme , düzenleme yada silme

TEKNİK ÖZELLİKLER:

*Wordpress alt yapısı *Disk Alanı 500 MB * Aylık Trafik 5 GB * E-Mail(POP/IMAP) SINIRSIZ *MySQL Veritabanı 1 *Yedekleme Haftalık

*İstenildiği taktirde teknik kapasitenin arttıralabilmesi

*Seç & Taşı Arayüzü ile Kolay Düzenlenen Web Sitesi Sunuyoruz

*Hızlı Tasarım – Websitenizi 3-10 Gün İçerisinde Yapıyoruz.

*Bursa ili içi ücretsiz web panel kullanım eğitimini veriyoruz

*Ücretsiz Logo Tasarımı

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag