Skip links

Bursa E-Ticaret Sitesi Kurulum

Bursa E-Ticaret Sitesi Kurulum

E-Ticaret alanında paranızın boşa gitmemesini istiyorsanız bizimle çalışmanızı öneririz.Büyüyen  E-Ticaretten siz de pay almak istiyorsanız bunun için bir danışmana ihtiyacınız vardır. Türkiye’de her yıl Onbinlerce E-Ticaret sitesi açılmakta ve sonra da başarısızlık ve maddi zorluklar nedeniyle hüzünlü bir şekilde sessiz sedasız kapanmakta.
Gelin E-Ticaret sitenizi birlikte kuralım .

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bursa E-Ticaret Sitesi Kurulum Firması olarak sizlere en kaliteli eticaret yazılımını sunmaktayız. Eticaret sitesi kurulumunda ajansımızın sunmuş olduğu hizmetler şöyledir.

 

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

BURSA E-TİCARET SİTESİ KURULUM ÖZELLİKLERİ

E-TİCARET sitesi kurulumunda aşağıda belirttiğimiz hizmetleri sunmaktayız.

 • Domain seçimi: Firmanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkaran domain seçiminde ve satışa sunmuş olduğunuz ürün ile alakalı bir domain seçiminde size danışmanlık yapmaktayız. Domain experlerimiz en iyi domaini sizin için tezpit ettikten sonra onayınıza sunulur ve firmanız adına domain alımı gerçekleşir.
 • Hosting hizmeti : Türkiye lokasyonlu en iyi sunucular ile iş yapmaktayız. Hosting seçimi sın derece büyük önem arz etmektedir. Çünkü sitrnizin hosting sorunlarından dolayı ziyaretçileriniz ve siz zor anlar yaşayabilirsiniz. Kaliteli bir hosting eticaretin önemli bir parçasıdır.
 • E ticaret yazılımı : Yazılım eticaret sitenizin her şeyidir. Kaliteli bir yazılımınız yok ise işiniz zor demektir. Şöyle ki:
 • Eticaret yazılımınız kiralık değil ömür boyu adınıza lisanslı olmalıdır. Her yıl yazılımınız için servet ödemek zorunda kalabilirsiniz. O yüzden eticaret yazılımınız kiralık değil ömür boyu lisanslı olmalıdır.
 • E ticaret seo optimizasyonu: sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için seo optimizayonu yapmaktayız.
 • Statik ip: siteniz için statik ip kurulumu gerçekleştiriyoruz.
 • SSL Sertifikası : Ssl sertifikası sitenizin güvenli olduğunun ifadesidir. Ssl sertifikası olmadan sanal pos entegrasyonu gerçekleştirilemez.
 • Kullanıcı dostu yönetim paneli: Eticaret sitenizin yönetim panelinin kullanımı kolay olmalıdır. Aksi halde panele girmek bile istemeyeceksiniz. Kullanmış olduğumuz eticaret yazılımının yönetim paneli kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.
 • Ürün ekleme: Sitenize ürün ekleyerek satışa hazır halde teslim ediyoruz.
 • Destek sistemi: E ticaret sitenizin ihtiyaca cevap vermesi ve teknik destek için mutlaka bir muhatap bulmanız şarttır. Biz size en iyi teknik destek vermeye hazırız.
 • Sanal pos entegrasyonu : Bankalar ile resmi belgelerin hazırlanması ve sitenizin sanal posa kavuşması meşakketli olduğundan daha basşt bir ödeme yöntemini tavsiye ediyoruz. Bununla ilgili bizimle iletişime geöerek sanal pos entegrasyonu konusunda size çözümler sunmaktayız.

ETBİS gibi eticaret sitelerinin yasal zorunlulukları konusu da sizleri yönlendiriyoruz.

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag