Skip links

Bursa Web dizayn

Bursa Web dizayn

Bursa Web dizayn şimdi en ekonomik fiyatlara sizlere çok güzel site yapma imkanı sağlıyor. hemen siz de bizimle iletişime geçin ve en ekonomil ve profesyonel web sitesine sahip olun.

Bursa içinde iseniz size siteyi teslim ettikten sonra  , sitenin nasıl kullanılacağını göstermek için ücretsiz eğitim verelim.

Haydi şimdi siz de bizimle iletişime geçin ve fırsatlardan yarralanın.

Bursa web sitesi tasarım fiyatları değişkenlikler göstermektedir. Çok değişik firmalar sektörde hizmet vermektedir. Bursa Web tasarım yapan şirketler içindeki bu fiyat farklılıklarının sebepleri içinde web tasarım firmasının yapılacak web sitesinin özelliklerine göre şekillenmektedir. Firmanızın sizlere sunduğu web paket seçeneklerini incelediğinizde teknik özellikler ile tasarım özelliklerine göre alternatif web sitesi tasarımları mevcuttur. Web sitesi tasarımında en uygun fiyatları ve en donanımlı web sitelerini sizin için hazırlıyoruz. Kesinlikle memnun kalacağınız web tasarımlarımızı yakından incelemenizi öneriyoruz.

BURSA WEB TASARIM FİRMALARI

Bursa da pek çok web tasarım ajansı vardır. Ancak firma olarak diğer web ajanslarından farklılıklarımızı sıralayabiliriz.

  • Çok kısa sürede proje teslimi. Projenizi 1-7 gün arasında bitirmekteyiz. Siz sadece sitede olmazını istediğiniz menülere ait resim yazı ve çeşitli dökümanları elektronik dijital ortamda bize teslim etmeniz yeterli. Bu aşamadan sonra hemen web sitenizin tasarımına başlamaktayız.
  • Çok ekonomik çözümler. Sizlere son derece ekonomik çözümler sunmaktayız. Sadece 99 ₺ ye web sitesi sunmaktayız. 999₺ ye sunduğumuz web tasarımları ise başka firmalar 9 bin tl civarında yapmaktadırlar. Dolayısıyla özellikle kurumsal firmalar bu noktada son derece dikkatli olmaları gerekmektedirler. Web sitesi tasarım alanında en ekonomik çözümleri sizlere synma noktasında son derece iddialıyız.
  • Süper destek sistemi. Web sitenizi teslim ettikten sonra sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Bunun için senelik alacağımız paket özelliklerine göre değişen aidat miktarı içindedir.
  • Domain. Sizin için domain alıyoruz. İstediğiniz an bu domaini size devrediyoruz. Domain seçiminde isimtescil i sizlere öneriyoruz.
  • E ticaret sitesi kurulum. Sitenizi e ticaret yapmaya hazır hale getirip size tealim ediyoruz. Ayrıca nasıl ürün ekleneceğine dair  sizlere küçük bir açıklama ile sitenize ürün ekler duruöa geliyorsunuz. Çünkü ürün eklemek bizim yazılımımızda gerçekten çok kolay.
  • Sanal pos entegrasyonu. Sitenizin satışa hazır hale gelmesi için sanal pos entegrasyonu hizmeti de vermekteyiz. Sanal pos almak gerçekten zahmetli ve prosedürü uzun bir süreç. Ayrıca bankalar da her yıl sanal pos aidatı almaktadırlar. Bu yğzden pek çok firma bir sonraki sene e ticaret sitelerini kapaymak zorunda kalmaktadırlar.
  • Sizin için sanal pos kuruyoruz. Siz zahmet etmeyin biz sizin için bu işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag