Skip links

Bursa web tasarım şirketleri

Bursada İnternet Sitesi Kuran FirmalarBursa web tasarım şirketleri içinde kesinlikle en iyi fiyat ve hizmeti bizden alacaksınız. Web Tasarım işlerinde profesyonel bir ekip tarafından hizmet almak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Bursada pek çok web tasarım işiyle uğraşan firma bulunmaktadır. İşte bu firmalardan biri olan AJANSAY sizlere her zaman en iyisini en ekonomik çözümler bulmak için gayret göstermektedir.

İsterseniz sizin için içeriklerinizi takip edelim.

Pek çok bedava hizmeti de yine sizlere sunup yüksek kalitede internet sitesi oluşturuyoruz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

E TİCARET SİTESİ YAZILIMI ALIRKEN AĞZINIZ YANMASIN!

Bursada eticaret sitesi konusunda yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Bursa e ticaret sitesi tasarımımızın özelliklerini dilerseniz sizlerle paylaşalım.

E-TİCARET SİTESİ YAZILIMIMIZIN ÖZELLİKLERİ

  • E-TİCARET yazılımımız kiralık değil ömğr boyu adınıza ve internet sitenize lisanslıdır. Bu son derece önemli bir özelliktir. Çünkü bugün pek çok e ticaret yazılımı ya da scripti satan firmalar yazılımlarını bir yıllığına kiralama yöntemi ile satışını yapmaktadırlar. Bir yılın sonunda e ticaret yazılımını satın aldığınız firma sizden bir sonraki yılın kiralama bedelini isteyecektir. Bu durumda eğer yılsonu cironuz beklentilerinizin altında kalmış ise e ticaret sitesi yazılımına vereceğiniz lisans uzatma bedeli bir külfet olarak karşınıza çıkacaktır. Yok eğer ciddi manada bir satış yapmış ve yılsonu cironuz çok iyi ise o zaman yine lisans yenileme ücreti vermek zorundasınız ama bir farkla. O da satış yaptığınızda sitenize ziyaretçi akını olduğunda site trafiğiniz artacaktır. Bu durumda site band wich denilen bant genişliği ücreti yıllık lisans yenileme ücretini adeta havalara uçuracak ve sizden astronomik fiyat talep edilecektir. Oysa bizim yazılımımızda böyle bir şey sözkonusu değildir. Çünkü yıllık lisans yenileme ücreti alınmamaktadır. 
  • POE-Ticaret yazılımımız kolay kullanım özelliği ile kullanıcı dostudur. Farzedelim e ticaret sitesi yazılımı aldınız. Aldınız ama büyük bir şok yaşadınız. Çünkü sizin demolara bakarak beğendiğiniz o yazılımın içi boş olarak verildi. Peki şimdi siz nasıl ürün ekleyeceksiniz. Geçenlerde bir müşterimiz büyük heyecanla aldığı yazılımı satışa hazır hale getiremediği için ajansımızdan yardım istesi. Biz de ücret karşılığı siteyi satışa hazır hale getirdik. Bu deneyimi siz de yaşamak istemiyorsanız bizden alacağınız e ticaret yazılımımızı satışa hazır hale getirerek teslim ettiğimizi belirtelim.
  • Sanal kart entegrasyonu. Bu konuda da yine sitenizi sanal kart entegrasyonu yapılmış bir şekilde teslim ediyoruz. Bankalarla uğraşmayın. İşinizi biz halledelim.
  • Seo uyumlu yazılım. Eticaret yazılımımız seo uyumludur. Arama motoru dostudur.
  • Kargo yönetim paneli. Kargo seçeneklerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  • Türkiye lokasyonlu sunucular. Biz ucuzunu değil kaliteli olanı tercih ediyoruz.
  • Değişik tema seçenekleri.
  • Tema giydirme
  • Xml ile ürün çekme.
  • Bayi modülü

Siz de sorunsuz çalışan bir e ticaret sitesi kurmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag