Skip links

BURSA İNTERNET SİTESİ KURAN FİRMALAR

BURSA İNTERNET SİTESİ KURAN FİRMALAR

Gün İçinde web sitenizi teslim ediyoruz. Web tasarım işinizi en kısa sürede size teslim ediyoruz.

Bunun için öncelikle;

1- Domain alımı ( Biz sizin için alabiliriz)

2-Hosting seçimi: 1 Yıl ücretsiz hosting . Hosting yani sitenizin yükleneceği alanı size 1 yıl ücretsiz karşılayalım.

3- İletişim Bilgileriniz

4- Kurumsal Bilgiler: Firmanız hakkında açıklayıcı Bilgiler

5-Site İçeriği: Sitede var olmasını istediğiniz ,kategorilere ait görseller , videolar. Sizde yoksa sorun yok. İnternet elimizin altında.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

6-İletişim Bilgileri: Firmanıza ait kurumsal e-posta açıyoruz. Sizin adres ve telefon bilgileriniz ,iletişim bölümü için yeterli olacaktır.

BURSA İNTERNET SİTESİ KURAN AJANSLAR

Bursa web tasarım firması olan ajansay sizlere 7 gün içinde web sitenizi teslim etmektedir. Web sitesi ihtiyaçlarınızı en ekonomik yoldan profesyonel bir şekilde oluşturuyoruz.  Web sitesi oluştururken mutlaka yönetim panelli olmasına özen göstermekteyiz. Yönetim paneli sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerden web sitesine mü,dahale ederek güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz Yazı ekleme resim ekleme ya da silme gibi durumlarda hemen web sitenizin yönetim paneline bağlanabilir ve gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

En kaliteli web sitelerini son  derece kısa bir süre zarfında hazırlayıp teslim ediyoruz. Hemen şimdi bizi arayarak siz de tam profesyonel bir web sitesine  sahip olun. Web sitesi oluştururken sizlerin ve sektörel bazda neyi gerektiriyor ise o şekilde hazırlamaya dikkat ediyoruz. Bursa webtasarım firmaları içinde en kaliteli web site tasarım hizmeti sunmak için tüm profesyonel ekibimiz çalışmaktadır. Bursa Nilüfer Beşevler semtinde buluna ofisimizi ziyarete gelebilirsiniz. İstediğiniz e ticaret sitesi ise her şeyi hazır yani satışa hazır halde bir web sitesi oluşturup size teslim ediyoruz. Web sitelerimiz mobil uyumlu olup özellikle google gibi arama motorlarının kriterlerine uygun olarak yapılmaktadır.. Google algoritması içinde önemli bir yere sahip olan mobil uyumlu olmasına dikkat edip ona göre tema seçimi yapmaktayız. Web sitelerimiz çok hızlı sunucularımızda kurulumu yapılmakta olup çok hızlı bir şekilde web sitelerimize ulaşabilirsiniz. Web site tasarım olayında çok hızlı çalışmak son derece rağbet gösterilmekdir. Biz de hem sitelerimizi çok hızlı sunuculardsa kuruyoruz hem de biz çok hızlı çalışmaktayız.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag