Skip links

Bursa Web Tasarım İnternet Sitesi Kampanyaları

Bursa Web Tasarım İnternet Sitesi Kampanyaları

Bursa Web Tasarım İnternet Sitesi Kampanyalarına bir yenisini ekledik. Fiyatı 399 tl ye indirdik. Bursanın web sitesi ihtiyacını karşılamak maksadıyla ve bu kampanyamızda yeni  müşterilerimizle tanışmak amacıyla internet sitesi kampanyası gerçekleştirdik.

Bu kampanyamızda sizlere harika tasarımlı web siteleri kuruyoruz.Bursada pek çok firma hala internet sitesine sahip değil. Ya da yeni açılan pek çok firma hiç bir internet sitesine sahip değil. Sizlere çok kullanışlı cpanelli bir web sitesi hazırlıyoruz. Web sitesinin özellikleri WEB TASARIM bölümümüzden öğrenebilirsiniz.

KAÇ GÜNDE HAZIRLANIR?

7 Gün içinde sizlere anahtar teslim diyebileceğimiz bir web sitesi hazırlayıp sunuyoruz. Tabi ki sizlerden web tasarım için lazım olam mataryalleri bize teslim etmeniz gerekmektedir. İnternet mecrasında firmanızın tanıtımının yapılması için her şeyi sizlere hiç bir ücret almadan danışmanlık hizmetiyle vermekteyiz.

Özellikle E-Ticaret sektöründe hizmet verecek kurumsal firmalar için yıllık lisans bedeli ödemeden sadece bir kereye mahsus bir e-ticaret satış sitesi kuruyoruz.

Bursa Web Tasarım İnternet Sitesi Oluşturma Kampanyası çerçevesinde sizin için muhteşem bir web sitesi yapalım. Birbirinden güzel temalarımızla müşterileriniz sizleri internet ortamında da bulacak firmanız ve ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkında bilgiye ulaşmalarını sağlayacaksınız.

KAÇ  E-POSTA HESABIM OLUR?

Siz yeter ki isteyin istediğiniz kadar e-posta hesabı açalım. Bu paketimizde ise 10 adet e-mail hesabı oluşturabilirsiniz.

NEDEN ?

  • Çok rofesyoneliz
  • Çok hızlıyız
  • Çok ekonomikiz
  • Çok fazla müşteri memnuniyetine önem veririz
  • Çok İyiyiz.

BURSA WEB TASARIM

Büyük bir metropol olan Bursanın web tasarım ihtiyacını karşılamak için yola çıktık.  Demolar bölümünde yaptığımız işlerden bazılarını görebilirsiniz.

En güzel internet kampanyasını biz düzenliyoruz. Ivır zıvır sitelere para ödemeyin. Kontrol paneli olan  seo dostu wordpress alt yapısına sahip siteler yapıyoruz. Web Tasarım Bursa  ailesi olarak biz bu kampanyaya hazırız. Web sitenizin alan ve BW derdi olmadan kullanın. Çok ekonomik ve profesyonel bir web sitesini hemen kullanmaya başlayın.

ÖDEMELER

Ücretin yarısını işe başlarken diğer yarısını ise iş bitiminde alıyor faturanızı oluşturuyoruz. Kurumsal bir web sitesine sahip olmak için bu kampanyayı kaçırmayın. Gelin bir çayımızı için. Bekliyoruz.

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag