Skip links

Bursa Web Tasarım firması

Bursa Web Tasarım firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti verme adına büyük gayret göstermekteyiz. Bursa web site tasarım firmaları arasında bizi ön plana çıkaran en büyük özelliğimiz verdiğimiz sözümüzde durmamız ve tam profesyonel bir yaklaşımla hizmetlerimizi yapmamızdır. Öncelikle web sitesi fiyatlarında son derece şeffaf bir pazarlama politikamız mevcuttur. Web sitesi tasarımı yaparken öncelikle sektörünüz hakkında bilgi ediniyoruz. Ardından sizin için en uygun olan paketimiz ve demomuzun tespitine geçiyoruz.

WEB TASARIM AŞAMALARI

Öncelikle sektör hakkında bilgi ediniyoruz. Ardından sizin için en uygun olan web tasarım paketlerimiz içinden en uygun paketi seçiyoruz.

Bu aşamadan sonra Demo siteler bölümünden sizin için en uygun demomuz hangisi ise onun tespitini gerçekleştirmekteyiz.

  • Domain alımı: Var ise sizin almış olduğunuz domaini kullanmaktayız. Yok ise firmanız için en uygun domain hangisi ise onun alımını gerçekleştirmekteyiz. Özellikle domainin firma üzerine olmasına son derece önem göstermekteyiz. Domainin alımında firma isminiz ya da google aramalarında seo çalışmasına uygun bir domain alımı gerçekleştirmekteyiz.
  • Paket seçimi: kuracağımız web sitesi için en uygun web tasarım paketimiz hangisi ise onun kurulumunu yapmaktayız.
  • site içeriği:  iletişim bilgileriniz son derece önemlidir. Gerek açık adres bilgisi gerekse Google harita konumunuz ve de sosyal medya hesaplarınızın adreslerini sizden alıyoruz.
  • E-Mail seçimi: firmanız için en uygun e mail hangisi ise paket özelliklerine göre domain oluşturmaktayız.
  • Kurumsal bilgiler: Firmanızın sektördeki konumu. Ne zamandan beri bu sektörde hizmet verdiğiniz ve vizyon ve misyonunuz son derece önemlidir. Bu bilgileri sitede kurumsal ya da hakkımızda bölümünde kullanmaktayız.
  • Hizmetler: verdiğiniz hizmetlere ait içerik ve görsellerin teslimi.
  • Uygulamalar: yaptığımız uygulamalara ait içeriklerin açıklama ve resim galerisi olarak teslimi
  • logo: firmanıza ait logonuz. Yok ise sizin için çok güzel  logolar hazırlayabiliriz. Son derece profesyonel bir logo tasarım süreci ve neticede tam profesyonel bir logoya kavuşacaksınız.
  • Ürünler: Firmanıza ait üretimini yaptığınız ürünlerin resim ve açıklamalarının firmamıza teslimi.

3 GÜN İÇİNDE TESLİM

Bursa Web Tasarım firması

Web sitenizi 3 gün içinde teslim ediyoruz. Bize site içeriklerinizi teslim etmenizin ardından 3 gün içinde çok güzel bir internet sitesine sahip olacaksınız.

MOBİL UYUMLU

Tüm web sitelerimiz mobil uyumlu olarak tasarlanmaktadır.

YÖNETİM PANELLİ

Tüm web sitelerimiz yönetim panelli olarak tasarımı gerçekleştirilmektedir. Yönetim paneli olmayan bir web sitesi son derece kullanışsız olacağından istediğiniz zamanda istediğiniz cihazdan web sitenize bağlanarak sitenizin içeriklerini güncelleme imkanınsa sahipsiniz.

BURSA FİRMASIYIZ

Bursa Nilüfer Beşevler semtinde bulunan ofisimize sizleri bekleriz. Vergiye tabi olarak hizmet veren firmamıza güvenebilirsiniz.

Bursada yıllardan beri web tasarım hizmeti vermekteyiz. Sizin için en kaliteli en iyi internet sitelerini oluşturmaktayız. isteğiniz E-ticaret sitesi ise onun için de son derece kullanışlı ve ömür boyu lisanslı eticaret yazılımımız mevcuttur. satışlarınızı arttırtmanız için yazılımımız son derece başarılıdır. Özellikle ürün ekleme ve yönetim panelinin kullanılması gibi konularda çok rahat edebileceğiniz biz özelliğe sahip olduğunu hatırlatmak isteriz.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag