Skip links

Bursa Google Harita Kayıt

Bursa google harita kayıt işlemlerinizi bir gün içinde gerçekleştiriyoruz. Bunun için bize adres bilginiz , hangi harita arama sonucunda çıkmak isteyeceğiniz Firma Adı bilgisi , telefon numaranız var ise web site adresi ve firmanıza ait ve sektöre ait görselleri iletmeniz yeterli olacaktır.

Bu bilgileri aldıktan hemen sonra sizin adınıza gmail hesabı oluşturuyoruz. Ardından harita konumunuzu ekledikten sonra gmail hesap şifresiyle birlikte haritayı size devrediyoruz. Yani haritanın yönetimi size ait olacak. Bir yıl sonra harita güncelleme parası gibi bir ücret sizden talep etmeyeceğiz. Çünkü harita hizmeti ücretsiz bir hizmettir ve yıllık ödemesi söz konusu değildir.

İşletmenizi Google haritalarda göstermek mi? istiyorsunuz. Sizin için bu işi hemen bir günde hallediyoruz. Hiç bir sorun yaşanmadan işletmenizi Google haritalarda yönetebilirsiniz.

sizin adınıza bir Google hesabı açıp ya da var olan gmail hesabınız üzerinden benim işletmem e kaydınızı yapıyoruz. Yönetim tamamen size ait olup şifreleri size teslim ediyoruz.

  • Google Haritalara  işletmenizi ekliyoruz.
  • Google haritalar’daki hatalı konumlarınızı temizliyoruz
  • Tüm şifreleri size veriyoruz.

Google Haritalar’da Bulunur Olmak İçin Bizi Arayın!

Sizlerden istediklerimiz:

Google Haritalarda İşletmenizin Hangi Adla gözükmesini istediğiniz

İşletmenizin Tam adresi

Telefon numaranız

Varsa işletmenizin logosu

İşletmenize ve  hizmetlerinize ait fotoğraflar.

Bunları sizden aldıktan sonra aynı gün içinde google haritalarda yerinizi almaya başlıyorsunuz.

Google Haritalarda Hemen  Onay Fırsatını Kaçırmayın.

İşletmenizi Google haritalara kayıt ederek arama sonuçlarında çıkan haritalarda firmanız görünür hale gelecek ve telefon araması almaya başlayacaksınız. tabi ki bu aşamada sizin de sahibi olduğunuz haritaya resim yüklemeniz müşterilerinize memnuniyetlerini gösteren 5 yıldız almanız ve güzel yorumlar yazdırmanız için teşfiik etmeniz gerekmektedir. Haritanızın ön plana çıkması ve çok daha fazla önerilen harita konumlarında yer almanız için mutlaka bu işlemleri yapmanız gerekmektedir. Firmamız sizlere aynı gün içinde haritalara kayıt olma imkanı sağlamakta olup telefon araması almanız gibi bir  taahhüd vermemektedir.

Yıllardan beri Bursa Nilüfer semtinde hizmet veren firmamıza gelerek  size sunacağımız hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Google harita eklemesinde beklememek zaman kaybetmemek için işi uzmanına bırakın. En hızlı google harita kayıt işlemlerini zahmetsizce beklemeden hemen sizin adınıza yapalım.  Aynı gün içinde işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Google haritalarda yer almak istiyorsanız Bursa firmaları içinde harita konumunuza da reklam verme imkanınız var. Bu şekilde haritanız ön plana çıkmakta ve daha çok telefon alabilmektesiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek aynı gün içinde siz de harita konumuna sahip olabilirsiniz. Bursa Nilüfer Beşevler semtinde bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Google Benim İşletmem kaydı için bizi aramanız yeterlidir. İşlem hizmet bedeli olarak 500₺ alınmaktadır. Eğer haritalarda bir web sitesine ihtiyacınız var ise çok ekonomik web tasarım paketlerimizi inceleyebilirsiniz. 3 Gün içinde mobil uyumlu yönetim panelli web sitesi sahibi olur ve bunu google haritalar benim işletmem sayfanızda gösterebilirsiniz. İllegal içerikli hiç bir hizmet tarafımızdan asla verilmemektedir.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag