Skip links

Bursa Web Ajans

Bursada faaliyet gösteren  Web Site Tasarım Firmaları içinde sizlere en uygun en ekonomik web tasarım  çözümlerinizi sunuyoruz. İnternet sitesi tasarımı konusunda uzman ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.. Bursada web site kurulumunu  yapan pek çok yerel firma vardır. web tasarım firmaları arasında birbirinden çok farklı  tasarımlar  ve fiyatlarla Bursalı  müşterilerine hitap eden firmaların sayısı her gün artmaktadır. Bursa web  site tasarımı konusunda wordpress alt yapısını kullanarak en hızlı web sitelerini oluşturmak hedefindeyiz.

 

Bursada faaliyet gösteren  web tasarım firması olarak dilerseniz web sitenizin  Mobil uygulamasını da yapabilmekteyiz. Ayrıca şunu da ifade delim ki;   Hazırladığımız bütün web siteleri tamamen mobil uyumludur ve yönetim panellidir. Son trendelere uygun olarak hazırlanmıştır.

Bugün Dünyanın dört bir yanında pek çok kimse evinde hiç bir işe gitmeden geçimini  blog yazarak para kazanmaktadırlar. Bu kişilerin yaptıkları sadece bilgisayarlarının başında tecrübelerini  ve deneyimlerini paylaşmak. Bloglar pek çok amaç doğrultusunda kullanılma imkanı sağladığından işlevsel özelliğe sahip olmaları ile ziyaretçi akınına uğrama durumu söz konusu olmaktadır. Kişisel Bloglar ile çok güzel faydalı bilgileri kitlelere paylaşır ve bundan oldukça iyi para da kazanabilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçiniz. Blog yazma kuralları ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda sizlere aydınlatıcı bilgiler vereceğiz. Bursa kişisel web sitesi kurulmasında uzman olduğumuzu sadece kurulum değil aynı zamanda bir web sayfasının nasıl canlı tutulup hit kazanabileceğinizi size anlatalım. Çok güzel tiyoları sizlerle paylaşalım.

  •  TASARIM ÖZELLİKLERİ:

Mobil Uyumlu

Site başlığını ve anahtar kelimeleri yönetim panelinden düzenleyebilme

Dinamik sınırsız menü oluşturabilme

İletişim bilgilerini yönetim panelinden değiştirebilme

Dinamik içerik ekleyebilme düzenleyebilme yada silebilme

Yönetim panelinden SINIRSIZ MİKTARDA ürün ekleyebilme bilgileri düzenleyebilme

Galeri bölümüne SINIRSIZ resim ekleyebilme ve düzenleyebilme

Duyurular bölümüne duyuru ekleyebilme , düzenleyebilme yada silebilme

Yönetim panelinden yönetici ekleyebilme , düzenleme yada silme

TEKNİK ÖZELLİKLER:

WordPress alt yapısı

Disk Alanı 500 MB

Aylık Trafik 5 GB

E-Mail(POP/IMAP) SINIRSIZ

MySQL Veritabanı 10

Yedekleme Haftalık

İstenildiği taktirde teknik kapasitenin arttıralabilmesi

Seç & Taşı Arayüzü ile Kolay Düzenlenen Web Sitesi Sunuyoruz

Hızlı Tasarım – Websitenizi 3-7 Gün İçerisinde Yapıyoruz.

Bursa ili içi ücretsiz web panel kullanım eğitimini veriyoruz

Ücretsiz Logo Tasarımı

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag