Skip links

Bursa’da web tasarım

Bursa web tasarım

Bursa Web Tasarım Firması olan Ajans Ay 17 yıldan beri  kurumsal web tasarım, e ticaret sitesi kurulum, SEO, logo tasarım başta olmak üzere Google ADS yönetimi ve Sosyal medya yönetimi hizmetleri vermektedir. Özellikle müşterilerimiz açısından bilinmesi gereken en önemli husus; web sitesi bizim için bir ürün değil bir hizmettir. Bu anlayışla sizlere sadece web tasarım değil en önemlisi güzel bir hizmet sunuyoruz.

Web sitemizde bulunan demolar bölümünden paket ve demo seçiminin ardından en güzel tasarımlarla web sitesini oluşturmaktayız.  7 iş gününde teslim garantimiz bulunmaktadır.

Bursa Eticaret Sitesi Kuran Firmalar

E-Ticaret kurulumlarımız anahtar teslim olarak gerçekleşmektedir. 7 iş gününde teslim garantimiz bulunmaktadır.  ETicaret sitesine ihtiyacı olan müşterilerimiz  web sitemizden demoları seçtikten sonra kendilerine en uygun demonun ardından  firmamıza e ticaret sitesi içeriklerini göndermekteler.  Ajans Ay olarak  bizlere gelen bu içerikleri çok güzel tasarımlarla web sitemize harika bir şekilde eklemekteyiz.

Özellikler:

Mobil Uyumlu
Yönetim Panelli
Responsive tasarımlar
Ücretsiz SSL kurulumu
Ücretsiz Domain
Ücretsiz Hosting
Teknik destek

Bursa’da E Ticaret web sitesi kurulumunda hem çok ekonomik hem de son derece profesyonel hizmetler vermekteyiz. Birbirinden güzel demolarımız içinden seçim yapan müşterşlerimize en profesyonel Eticaret sitelerini kurmaktayız.

SANAL POS ENTEGRASYONU

E-Ticaret sitelerinde kurulumunu yaptığımız sanal pos entegrasyonu için gerekli evrakları sizden aldıktan sonra siizn firmanız adına başvuru süreci ve entegrasyon sürecini de gerçekleştirmekteyiz.

Gerekli Evraklar

Vergi levhası
İmza beyannamesi
Nufus cüzdanı
Ad soyad ve İbanı gösteren banka dekontu.

Bu evrakları sizden aldıktan sonra paytr,iyzico,payu gibi sanal pos aracı kuruluşlara sizin adınıza başvuru yapmaktayız. gönderdiğiniz evraklar ve bizim hazırladığımız web sitesi incelendikten sonra onay verilmektedir. Onayın verilmesinin ardından sanal pos entagrasyonu firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

1 Tl lik de deneme alışverişi yaparak sistemin çaşıltığını test etmekteyiz. Bu yüzden test alışverişi yapmadan müşterimize siteyi kesinlikle teslim etmemekteyiz.

Bursa web tasarım ajansı olarak sizlere en kaliteli web sitelerini en uygun fiyata yapmaktayız. Referanslar bölümünde yapmış olduğumuz yüzlerce web sitesini inceleyebilirsiniz. Bursa küçük sanayi istasyonu westpoint iş merkezinde bulunan ofisimize  ziyaretinizi bekleriz.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag