Skip links

Bursada İnternet Sitesi Açan Firmalar ve Şirketler

Bursada İnternet Sitesi Açan Firmalar ve Şirketler arasında en uygun fiyatlarla en profesyonel hizmeti verme çabasındayız. Kesinlikle memnun kalacağınız web siteler yapıyoruz. Bursada faaliyet gösteren firmamız  Bursa Beşevler Mahallesindedir ve sizleri ofisimize bekliyoruz.

Web sitelerimizin özellikleri tam da sizin istediğiniz şekilde hem mobil uyumlu hem de yönetim panellidir.

Yani istediğiniz ana istediğiniz yerden istediğiniz tablet ya da bilgisayardan hatta cep telefonunuzdan sitenizin yönetim paneline bağlanıp yeni resimler ekleyebilir,ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Bursa Web Tasarım

 • Mobil uyumlu
 • yönetim panelli
 • ekonomik
 • istediğiniz an sitenizin arayüzünü değiştirme
 • hızlı sunucular
 • profesyonel hizmet

Kesinlikle müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız wordpress alt yapısını kullanmaktadır. Peki neden wordpress alt yapısıyla siteleri kuruyoruz?

 1. açık kaynak kodlu olup geliştirmeye müsait olması
 2. ücretsiz olması
 3. hızlı olması
 4. seo ya uygun olması
 5. binlerce tema seçeneği olması
 6. çok esnek olması
 7. kullanımı kolay olması
 8. türkçe yönetin panelinin  olması

Firmamız saydığımız bu sebeplerden dolayı wordpress i tercih etmektedir.

Özel Yazılım

Peki firmamız özel yazılımla hazırlanmış web siteler yapmıyor mu?

Elbette sizin isteğiniz doğrultusunda özel yazılım ile hazırlanmış web siteler yapıyoruz. Ancak en başta ifade edlim ki, en basit özel yazılım 2000 tl den başlamaktadır.

Bursa Web Tasarım E-Ticaret Çözümleri

Bu konuda da en iyi hizmeti sizlere vermek istiyoruz ki veriyoruz. Zira kullandığımız yazılımdan ve hostingten işi ciddiye aldığımız ve müşterilerimizin zor durumlara sokulmaması için en iyi en kaliteli hizmeti veren çözüm ortaklarımızla çalışmaktayız.

Bursa web tasarım olarak sizlere en iyi web hizmetini verme gayreti içindeyiz. Demo siteler bölümünden istediğiniz demoyu seçtiğinizde bize göndereceğiniz kurumsal bilgiler,iletişim bilgileri ve hizmetlerinize ait bilgileri hemen sitemize yerleştiriyoruz. 2 ile 7 gün arasında web sitenizi hazırlayıp teslim ediyoruz. Ayrıca ücretlerimize her şey dahildir.

Hizmetlerimizde domain alımı,hosting ve teknik destek ile site güvenliği dahildir. Sitenizin başına kötü bir şey geldiğinde hemen hostingteki yedeği aktif hale getiriyoruz.Bursa web tasarım olarak sitenizin güvenliğini sağlamaktayız. siteye nasıl resim eklenir ya da silinir ,iletişim bilgilerini düzenleme hizmet ya da ürün ekleme gibi konularda sizlere yardımcı olmaktayız.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag