Skip links

Bursa Web Tasarım Firmaları

bursa-web-tasarim-firmalariTürkiye’nin  beşinci  büyük kenti Bursa’da yaşıyorsunuz. Bursa’nın stratejik bakımdan önemli bir bölgesinde şirketinizi kurdunuz.Eşe dosta haber verdiniz, el ilanları bastırdınız, tabelanızı astırdınız. Ama bazı şeylerin eksik kaldığını anladınız.

Nedir peki eksik kalan?

Kitlelere kendinizi duyurmak! Kitlelere kendinizi göstermek! Kitlelere “Ben buradayım demek.”!

Günümüz dünyasının  ezeli rekabeti içinde rakiplerinizden 1 adım daha ileride olmak ve kamuoyunda farkındalık yaratabilmek için  sesinizin gür çıkması  gereklidir. Bunun da karşılığı da  İnternet dünyasıdır.

2016 yılının başlarına doğru İnternet kullanma oranın dünya nüfusunda 3.2 milyar kişi olduğu söylenmektedir. Toplam dünya nüfusunun 7.2 milyar olduğunu düşündüğümüz taktirde neredeyse toplam nüfusun yarısı kadarıdır.

İşte bu kadar kalabalık bir dünyada kendini göstermenin en kısa en kestirme en ucuz yolu internet sayesinde olacaktır.

Ajansay olarak bizler sizleri  İnternetin  dünyasında tanıtmak için buradayız. Bursa web tasarım firmalarını incelediğiniz taktirde verdiğimiz hizmetler açısından internet dünyasında en tanınanlar arasına rahatlıkla girebileceksiniz.

  • Web siteniz  ile ilgili anlaşma sağlandıktan sonra yedi gün gibi kısa bir süre içerisinde  her şeyi ile hazır sizlere sitenizi veriyoruz. Tabi ki bunun için öncelikle gerekli olan ürün materyallerini ulaştırmanız lazımdır.
  • Özellikle E-Ticaret klasmanında  çalışacak olan kurumsal firmalar için yıllık lisans bedeli vermeden  sadece bir defaya  mahsus e-ticaret satış sitesi kuruyoruz. Kurmak ile kalmıyor Google aramalarında birinci sayfaya taşıyoruz. WordPress altyapısı ile hazırladığımız siteler sizleri ön plana çıkartıyor.

Yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçin gerisini bize bırakın. 399 tl gibi uygun bir fiyata web siteniz  olsun. İstediğiniz kadar e-posta hesabı açalım sonrasında vereceğimiz teknik destek ile de sizlerin her an yanı başınızda olalım.

Az tanınan  yazılımlar ile site sahip olmak pek karlı bir durum değildir. Önemli olan ürün yelpazenizle  birlikte Google aramalarında önlerde olmaktır. İşte biz Ajansay olarak  Bursa Web Tasarım Firmaları arasında sizlere bu durumun garantisini vermekteyiz. Ne kadar çok ürün aramalarında bizim kurup size vereceğimiz site sizi ilk sıralara çıkartıyorsa işte  o zaman hedef kitlenize ulaştık demektir.

Özetle; bilgi ve iletişimin ön planda olduğu bu süreçte sizleri bulunduğunuz semtle ile yetinmeyip dünyaya açılmaya davet ediyoruz.Hemen bizi arayın…

 

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag