Skip links

Bursa Web Sayfası

bursa-web-sayfasi

Bursa Web Sayfası

Kim bilebilirdi ki 1970 lerde ABD Savunma Bakanlığında askeri alanda kullandığı ARPANET adlı projenin İnternete dönüşeceğini!

Geçmiş sürece baktığımızda keşiflerin rastlantısal bir serüveninin de olduğunu görebilmekteyiz.Tabi ki  bu durum bütün keşiler veya buluşlar için geçerli bir kaide olamayabilir. Birçok icad için genel kural “ihtiyaçlar” mantığıyla doğduğudur.

Ancak ARPANET on yıl sonra 1980 lerin başlarında üniversiteler arasında kullanılmaya başlaması ile artık farklı bir boyuta geçmişti. Sonraki süreç -ki çok hızlı geçen bir süreç  malum e-posta, bilgi alışverişi derken yepyeni bir dünya çıktı karşımıza. İNTERNET.sınırları kaldıran; uzakları yakınlaştıran. Hani derler ya küreselleşme: “dünya küresel bir köy,”işte tam karşılığı bu olsa gerek.

İnternet ama sadece işin bilgi alışverişi ile ilgilenmedi.Ticari bir sektör doğdu ortaya. E-ticaret. E-ticaretin karşısında en büyük engel “güven “problemi oldu. Neyseki  kurumsal firmaların işe el atması devamında cep telefonlarının varlığı alışveriş sırasında mobil imza gibi uygulamalar işin “güven” kısmındaki tereddütleri dağıtmasının bildi.

Kurumsal firmasından en küçük kobisine kadar herkes bu pastadan pay yarışına girdi. Hedef belliydi aslında. Kimisine göre küçük kimisine göre büyük. Hedef dünya idi. Başı sonu belli olmayan bir alan. Strateji; akılda kalma, ön plana çıkma, her zaman hatırlanma, sektörde lider olma.

Ajansay olarak bizler bu sektörün bu rekabetin içinde sizleri görmek istiyoruz. Hemen bizi arayın. 13 yıllık deneyimimiz ile  ve WordPress altyapısıyla bizler sizleri, hangi sektörde olursa olsun ya da hangi içerik olsun arama motorlarında birinci sayfaya çıkaracağız.

Peki Yapmanız Gerekenler Neler

  • Oluşturacağımız site ile ilgili materyallerinizi bize ulaştırmak.
  • İçerik fotoğrafları, firmanızın özgeçmişi (kimi müşterilerimiz bunların yanında kendi özgeçmişlerini de yayımlanmasını istiyorlar.)
  • Varsa firmanın logosunu bizimle paylaşmak.( ihtiyaç duyulduğu takdirde Ajansay olarak değerli müşterilerimize ücretsiz logo tasarımı hizmeti de verilmektedir.)

Kaç Günde Siteniz Hazırlanır?

  • İlgili materyaller tarafımıza ulaştırıldıktan sonra en fazla yedi günlük bir bekleme süresi gerçekleşir.
  • Devamında anahtar teslim siteniz sizlere verilerek faaliyete geçirilir.

Ödeme Nasıl Yapılır

Ajansay olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Site ile ilgili görüşmenin ardından %50 peşin,geri kalanı site bitiminde alınır.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag