Skip links

Bursa Kişisel Web Sitesi Tasarım

Bursa Kişisel Web Sitesi Tasarım

Bursa Kişisel İnternet Sitesi Tasarım konusunda sizlere en iyi wordpress blogları kuruyoruz. Peki neden blog?

Blog kavramı internetle birlikte hayatımıza girmiş ve her geçen gün popüleritesini arttırmıştır. Çok önceleri Günlük adı altında kişilerin özel hayatını kaleme aldıkları defterler internetle birlikte  gerek kendi yaşam hikayelerini gerekse bir konu hakkındaki görüşlerini ifade ettiği elektronik GÜNCE ler haline dönüşmüştür. Özellikle Twitter ve Facebook gibi sosyal mecralardan önce Blog kavramıyla tanışılmıştı. Şimdi de milyonlarca insan deneyimlerini ya da fikirlerini bloglar aracılığı ile kitlelere paylaşmaktadır.

Blog her ne kadar kişisel bir deneyimin dışa yansıması olsa da şimdilerde pek çok amaç altında kullanılmaktadır. Blog tarzında oluşturulmuş haber sitelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Blogger ,Blogcu,myblog,Myspace hatta çok önceleri msn space ile  hayatımıza girse de wordpress ile blog deneyimi en üst düzeye çıkmıştır.

İhtiyacınız olan Kişisel Web sitenizi biz de wordpress alt yapısını kullanarak oluşturmaktayız. Bunun için servet ödemenize gerek kalmadan çok ekonomik çözümler ile wordpress blogunuzu kuruyoruz.Ayrıca Ajans Ay olarak 2009 yılında Türkiyede düzenlenen BÖ! Blog Ödülleri yarışmasında Türkiye 3.lüğünü de ifade etmek isteriz. Bu noktada sizlere büyük bir keyif ile ücretsiz danışmanlığınızı da yaparız.Bursa Kişisel Web Sitesi Tasarımında da son derece güzel temalar ce wordpress alt yapısıyla hem çok hızlı hem mobil uyumlu web siteler yapmaktayız. Özel ilgileriniz doğrultusunda seçilecek tema ile blog dünyasına adım atacaksınız.

Bursa Kişisel Web Sitesi Tasarım

Ayrıca şunu da ifade etmekte yarar var. Bugün Dünyanın dört bir yanında pek çok kimse evinde blog yazarak para kazanmaktadırlar. Yaptıkları sadece bilgisayarlarının başına oturmak ve deneyimlerini paylaşmak. Bloglar pek çok amaç doğrultusunda kullanılma imkanı sağladığından işlevsel özelliğe sahip olmaları ile ziyaretçi akınına uğrama durumu söz konusu olmaktadır. Kişisel Bloglar ile çok güzel faydalı bilgileri kitlelere paylaşır ve bundan oldukça iyi para da kazanabilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçiniz. Blog yazma kuralları ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda sizlere aydınlatıcı bilgiler vereceğiz. Bursa kişisel web sitesi kurulmasında uzman olduğumuzu sadece kurulum değil aynı zamanda bir web sayfasının nasıl canlı tutulup hit kazanabileceğinizi size anlatalım. Çok güzel tiyoları sizlerle paylaşalım.

Kişisel Bloglar ile yaptığınız seyehatlerde yaşadığınız deneyimlerinizi, çok iyi bir aşçı iseniz yemek tariflerini ya da iyi bir Gurme iseniz Restaurant deneyimlerinizi anılarınızı paylaşır ,tv dizi ve sinema filmleri hakkında değerlendirmelerle eleştirmelerin dikkatini çeker ve hayran kitlenize ulaşabilirsiniz. Bloglar işi ciddiye aldığınızın bir göstergesi hükmündedirler.

O yüzden  ne kadar güzel paylaşımlar yaparsanız o kadar Google sizi sevecektir. Kitlelere ulaşmakta Google etkisini asla unutmamak es  geçmemek internetin bir kuralıdır. Google da kaliteli ve özgün içeriğe son derece önem vermektedir. Özgün içeriklerle oluşturulmuş ve site haritası ve çeşitli eklentilerle desteklediğiniz kişisel web sayfanız Blogunuz mutlaka Google Botları tarafından da farkedilecek ve sizin yazılarınızı aramalarda en önlere çıkaracaktır. Bir de yine google ın hizmeti olan ve para kazanmanızı sağlayan Adsense  blogunuz entergre edilmişse tam da keyif alma zamanı gelmiş demektir. Google kişsel bloglara sosyal medya mecrası olması itibariyle ayrı bir önem vermektedir. Blogunuz hem şekil olarak güzel hem içerik olarak zengin ve özgün olduğunda binlerce kişi kişisel web sayfanızı blogunuzu ziyaret edecektir. Haydi şimdi tam zamanı hemen bizimle iletişime geçiniz ve sizin de bir blogunuz olsun. Kişisel web sayfası internet blogu oluşturmanızda en büyük yardımcınız biz olacağız. Siz de Blog sahibi olun hem para kazanın hem kitlelere ulaşın hem de güzel bir hobi sahibi olun..

Leave a comment

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag