Skip links

Bursa freelance web tasarım

DÜNYA HELAL BİRLİĞİPek çok reklam ajansı bünyesinde web tasarım elemanı çalıştırmaktansa freelancer eleman çalıştırmayı tercih etmektedir.

İş başına ücretin çalıştığı bu sektördeki ihtiyaçlarınıza da cevap vermekteyiz. Özellikle Bursa firmaları için hazırlanacak web sitelerinde freelance olarak sizlere yardım edebiliriz. Sorunsuz destek ve profesyonel yaklaşım için bizimle iletişime geçiniz..

Sizinde güzel bir web siteniz olmasını mı istiyorsunuz. hemen bizimle iletişime geçiniz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Özellikle reklam işiyle uğraşan firmalar,tabela ve matbaa hizmeti veren kurumlar bünyesinde webmaster çalıştıramamaktadırlar. Ancak web tasarımla ilgili kendilerine talepler gelmektedirler. İşte kendilerine gelen bu talepleri geri çevirmemeleri için  de firmamız sizlere her türlü personel desteğini sağlamaktadır. Bursa web tasarım konusunda pek çok firmaya bu hizmeti vermektedir. Web tasarım ajansları da bu ihtiyacı karşılamak istemektedirler. İşte tam bu bağlamda sizlerin her zaman yanınızda olan firmamızla ortaklaşa bir çalışma işine girebilirsiniz. Bursa web ajansı olan Ajan Ay bu konuda engin tecrübesini sizin müşterilerinizle paylaşmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu ve en iyi hizmeti vermek isteyen firmamızla hemen iletişime geçiniz.

Firmamız son derece profesyonel olarak çalışmaktadır. Hem de çok ekonomik çözümler ile pek çok firmanın web sitesi ihtiyacını gidermeye devam etmektedir. Bizimle çalışmanız karşılığı olarak sadece müşteri yönlendirmesi yapmanız yeterlidir. Siz bize müşteriyi bulun biz de en güzel hizmeti verelim.

Yaptığımız web sitelerin bazı özelliklerini dilerseniz sizinle paylaşalım.

  • Bütün web sitelerimiz mobil uyumludur. istediğiniz cihazdan bakarsanız o cihazın özelliğine göre sayfa yerleşimi değişmektedir.Mobil uyumlu olması google aramalarında son derece önemlidir. Çünkü google algoritmasında önemli bir yer tutmaktadır. Yaptığımız bütün internet siteri mobil uyumludur.
  • yönetim panelli: bütün web sitelerimiz yönetim panellidir. İnternet sitesine bağlanmak isteyen müşterilerimiz yönetim panelinden istediği  değişikliği yapabilmektedir. bu son derece kullanım açısından kolaylık yaratmaktadır.
  • ekonomik: tüm web site paketlerimiz gayet ekonomik olarak kurulumu yapılmaktadır.
  • domain: bizler sizin için domaininizi satın alıyoruz.
  • hosting: ilk yıl ücretsiz hosting hizmeti de vermekteyiz.
  • destek sistemi: web sitesi yaptıktan sonra müşterilerimizi terk etmiyoruz. tüm sitenin güvenliğini sağlıyoruz.

 

Ali Ayvaz

055550007716

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag