Skip links

Bursa E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret web sitesi konusunda sizleri en iyi şekilde yönlendirecek alanında uzman ekibimiz ile danışmanlık hizmetlerinden hiçbir ücret talep etmiyoruz.E-Ticaret sitenizin domain seçiminden başlayıp satışa hazır hale getirip sizlere teslim ediyoruz. E-Ticaret konusunda  ssl sertifikası ile statik ip ve kaliteli bir sunucuda barındırılan web sitesi için gerekli olan ne var ise her şeyi hallediyoruz.

Özellikle sanal post konusunda entegrasyon işlemleri tarafımızca  yapılmakta olup deneme bir satış işleminden sonra site anahtar teslim şekilde teslim edilmektedir.

E ticaret sektöründe siz de yer almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. E ticaret yazılımları içinde mutlaka ömür boyu lisanslı ve internet sitenize ve şiahsınıza yapılalan lisanslamayı tercih edebilirsiniz. E ticaret kurulumu yaptığımız firmalar son derece memnun olarak faaliyet göstermektedirler. E ticaret yazılımlarının seoya uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Aramalarda çıkmayan bir web sitesi ne kadar güzel tasarlanırsa tasarlansın hiç bir öenmi yok gibidir.

E ticaret sitesi sizin  prestijinizdir.

Firmanızın prestiji e ticaret sitesinin varlığı ve kalitesiyle son derece yakından ilişkilidir. Bir e ticaret web sitesi olan firma sektör içinde prestijli bir yere gelecektir.BUrsada faaliyet gösteren web tasarım ajansımız e ticaret kurulumlarından sizin için en iyisini sunmaktadır.

05550007716 MÜŞTERİ DESTEK HATTI

Hemen bizimle iletişime geçerek en  iyi web tasarıma sahip olun.

KULLANIMI KOLAY:

bir web sitesinin özelliklerinden biri de kullanıcı dostu kullanımı kolay olmasıdır. Karman çorman çöp eklentilerle bir yere kadar idare edebilirsiniz . Dolayısıyla firmanız için gerekli olan ne tür eklenti var ise onları kullanmak en isabetlisi olacaktır.

ÖMÜR BOYU LİSANSLI:

E ticaret sitenizin ömür boyu lisanslı olmasına da dikkat edin. Kiralık e tişcaret yazılımlarından uzak durun. Her yıl büyük bir meblağda kiraladığımı e ticaret yazılımları kullan at mantığı ile oluşturulmaktadır. Kullan at e ticaret sitesiyle  sektör içinde hedeflerinize ulaşmanız zor gözükmektedir.

Ayrıca yazılım firmanızın da arkanızda olmasına destek sisteminin çalışır durumda olmasına dikkat edin.

05550007716 MÜŞTERİ DESTEK HATTI

Sizlere en kaliteli hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz.  Bursa Beşevlerde bulunan ofisimizi ziyaret ederek e ticaret konusunda sizlere danışmanlık yapalım.

 

Leave a comment

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag