Skip links

Bursada web sitesi tasarımı yapan şirketler

Bursada web sitesi yapan şirketler her geçen gün daha da artmakta ve bu durum kalite odaklı rekabeti doğormaktadır. Firmamız yapmış olduğu Web tasarımlar mobil uyumlu olup firmanızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek özelliktedir. Web site tasarım konusunda uzman ekibimiz sizin belirlediğiniz ihtiyaçlar doğrultusunda işlemler gerçrkleştirmektedir. Bursa Web ajansı olarak en güzel Mobil Uyumlu Web Siteler yapmaktayız. Dilerseniz yaptığımız web sitesine Google play store dan ulaşılabilen bir mobil uygulama da yapmaktayız. Yaptığımız mobil uygulama ile bu uygulamayı indirenlere bildirim gönderme imkanına da sahip olacaksınız. Son derece kullanıcı dostu olarak tasarlanan mobil uygulalamıza dilediğiniz an bildirimler gönderebileceğiniz bir panele de sahip olacaksınız. Kesinlikle memnun kalacağanız web site tasarım paketlerimizi yakından inceleyebilirsiniz. Şayet sitenizde online ödeme alabileceğiniz kredi kartı ile alılveriş yapılmasını istiyorsanız o zaman eticaret çözümlerimiz firmanız için son derece önem arzetmektedir. Eticaret yazılımımız mobil uyumlu temaya sahip demek tam olarak yazılımımızı açıklayamamaktadır.

E-TİCARET YAZILIMIMIZ

 • Yazılımımız kiralık değil, ömür boyu şahsınıza ya da firmanıza lisanslıdır.
 • Mobil uyumlu tema değil, özel Mobil yazılıma sahiptir.
 • Kullanıcı dıstudur. Kolaylıkla ürğn ekleyebilirsiniz
 • Güçlü bir seo alt yapısına sahiptir.
 • İstediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz.
 • İyzico sanal pos entegrasyonu na sahiptir.
 • Bütün bankaların sanal postuna entegre edilebilir
 • Ürün kargo yönetimine sahiptir
 • Kampanya modülüne sahiptir.
 • Alternatif tema özeklerine sahiptir.
 • Türkiye lokasyonlu sunucularda barınır.

E-TİCARET konusunda domain seçiminden ürün eklemeye kadar her aşamada sizlere danışmanlık yapmaktayız. Bursa Web tasarım konusunda uzman ekibimiz ile yapacağınız istişareler doğrultusunda sitenizin oluşma aşamalarında koordineli olarak çalışmaktayız. Bursada e ticaret sitesi kuran firmalar içinde sizlerin ihtiyacınız olan web tasarımını gerçekleştirmekteyiz. Logonuz yok ise güzel bir logo ile firma kimliğinizi öne çıkarıyoruz. Bursa web sitesi tasarımında en güzel temalarla Türkiye lokasyonlu sunucuları kullanmaktayız. Bursa internet sitesi kuran firmalar içinde en kaliteli hizmeti verme çabası içşndeyiz. Müşteri memnuniyeti ön planda olup en kaliteli tasarım ve yazılımlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bursa Web ajansı olarak sizleri Bursa Beşevler Mahallesindeki ofisimize bekliyoruz.

Müşteri Temsilcimiz Sizleri Arasın !
Siz hiç uğraşmadan yorulmadan sadece adınızı ve telefon numaranızı girerek müşteri temsilcimiz istediğiniz tüm bilgileri sizlere aktarmak için arayacaktır.
HEMEN ARA
Explore
Drag